anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum post șterge sau dezactiva desfășurătorul apelurilor?

Babdisisksj
Începător
Cum post șterge desfășurătorul apelurilor din My Orange?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
@Babdisisksj, bun venit în Comunitate! Am văzut că ai încadrat întrebarea în categoria "My Orange". De aici vrei să ștergi desfășurătorul apelurilor sau din telefon? Ne dai, te rog, mai multe detalii? Dacă te referi la My Orange, în actuala interfață a aplicației nu avem inclusă funcționalitatea de a dezactiva detaliile de convorbiri.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

DanielaH
Moderator
@Babdisisksj, bun venit în Comunitate! Am văzut că ai încadrat întrebarea în categoria "My Orange". De aici vrei să ștergi desfășurătorul apelurilor sau din telefon? Ne dai, te rog, mai multe detalii? Dacă te referi la My Orange, în actuala interfață a aplicației nu avem inclusă funcționalitatea de a dezactiva detaliile de convorbiri.

queensoft
Explorator
Stergere lista apeluri din telefon: intri pe lista apeluri, apoi pe optiuni (de obicei buton 3 puncte in colt dreapta) > ..... gasesti optiunea stergi. Stergere lista apeluri din factura / cont My Orange online - nu cred ca se poate asa ceva.

Babdisisksj
Începător
Eu vreau sa le șterg din My orange, sa nu mai apăra apelurile in desfășurător… Dacă sun la 300 oare operatorii ma pot ajuta sa le șterg?