anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce reprezintă Orange Deezer?

Alex_G_
Cunoscător
Ce reprezintă aplicația orange deezer?
Cum o pot folosi?
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
Prin aplicatia Deezer Premium ai acces la 53 milioane de melodii platind 4.78 € pentru abonatii Orange, sau 4 € credit pentru clientii PrePay. Poti asculta hiturile preferate oricand, descoperi muzica noua sau impartasi cu prietenii piesele preferate. Un beneficiu al acestei aplicatii este faptul ca ai acces la muzica ta chiar si atunci cand nu esti conectat la internet, descarcand melodiile preferate pe telefon. Aplicatia Deezer se poate activa din contul tau online Orange, secțiunea "optiuni si abonamente"; prin SMS gratuit cu textul DEEZER la 321 si prin apel la *100#. Ea este disponibila in Google Play si App Store.

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Vio73
#StarMember
Descarcă aplicația Deezer, disponibilă pentru tabletă sau smartphone, și ai acces la cel mai mare catalog muzical online, de 53 milioane melodii. Ai hiturile preferate la îndemână oricând, asculți playlisturi pe diferite genuri muzicale, descoperi muzică nouă sau împărtășești cu prietenii tăi piesele preferate, iar dacă vrei să ai acces la muzica ta chiar și atunci când nu ești conectat la internet, poți să descarci melodiile preferate pe telefon. Aplicația Deezer este disponibilă în Google Play, App Store.

Ascary
Campion certificat
Multi vor spune că nu vor achiziționa o aplicație de muzica având alternativa gratuita al YouTube însă va spun că calitatea audiției pe Dezeer sau Spotify este net superioara youtube-ului.

Miha_Z
#StarMember
Prin aplicatia Deezer Premium ai acces la 53 milioane de melodii platind 4.78 € pentru abonatii Orange, sau 4 € credit pentru clientii PrePay. Poti asculta hiturile preferate oricand, descoperi muzica noua sau impartasi cu prietenii piesele preferate. Un beneficiu al acestei aplicatii este faptul ca ai acces la muzica ta chiar si atunci cand nu esti conectat la internet, descarcand melodiile preferate pe telefon. Aplicatia Deezer se poate activa din contul tau online Orange, secțiunea "optiuni si abonamente"; prin SMS gratuit cu textul DEEZER la 321 si prin apel la *100#. Ea este disponibila in Google Play si App Store.

svetalex
Senior certificat
eu tocmai am activat gratuit pentru 3 luni Deezer *100# -> 3 -> 1 -> 3 Optiuni Deezer.

Vio73
#StarMember
Și eu am votat-o ca beneficiu pentru 3 luni, din My Orange!

mariussruben89
Explorator entuziast
Da asa este, Beneficiu ,adica sunetul calitate,tot,fata de Youtube,pe Deezer,cat am folosit, recent folosesc ,am impresia ca altfel se aud toate,imi place mult mai mult fata de alte canale audio. In plus ,alte canale,sunt care iti intra si advertising,de iti pierzi rabdarea cateodata. Da ar fi ok, o variantă Deezer Family.