anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce înseamnă Opțiunea Orange?

Neaplicabil
Am doua opțiuni în abonament .
Orange cloud si opțiunea Orange.
Ce înseamnă opțiunea Orange ?
Mulțumesc .
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Opțiunea Orange este o denumire standard care este implementată la abonamente în mod automat în My Orange si care diferă în funcție de abonamentul pe care l-ai ales (ex. opțiuni de roaming, opțiuni de internet etc.). În afară de aceasta, poți să mai ai și alte opțiuni specifice pe cont, cum ar fi: cloud, Orange tv go, deezer, etc. care poarta denumirea specifica serviciului (in cazul tau Orange Cloud).

Vizualizare soluţie în postul original

12 Răspunsuri 12

teacher_
#StarMember
Opțiunea standard a abonamentului înseamnă. Opțiunea pentru care ai optat cum ar veni

teacher_
#StarMember
@GingisHan, te-am mai rugat, nu selecta primul răspuns oferit ca și soluție. Poate nu asta este răspunsul, și altcineva are o alta idee. Trebuie sa selectezi doar un răspuns, acela care te-a ajutat cel mai mult la întrebare, pentru ca și alții, in situația ta, sa nu mai întrebe, ai sa verifice direct răspunsul dat la întrebarea pusă de tine. Mă bucur mult că întrebi, și te putem ajuta, doar că trebuie să dai o șansă și altor colegi să răspundă. Mulțumesc mult! 🙂

Neaplicabil
Am înțeles .Am șters .

teacher_
#StarMember
Foarte bine. Aici trebuie sa ai puțină răbdare, pentru că nu toți suntem conectati în același timp. Așa sa te gândești, că tu când adresezi o întrebare, ești la fel ca într-o discuție cu alte persoane, care au avut o experiență asemănătoare. Și tot ceea ce se postează, va rămâne pentru mult timp aici. Mult succes cu noul abonament, îți doresc să te bucuri de toate opțiunile. Dacă ai și Orange TvGo, și acces în Movie Go Unlimited inclus in abonament, să îți instalezi aplicația Orange TvGo și să te bucuri de filme și programele oferite

FaraUnID
Campion certificat
Tind sa cred ca este vorba de una din optiunile active si asociate abonamentului tau respectiv Cloud, TV Go doar ca este vorba de un bug in sistem si de aceea arata asa. Si la mine tot asa apare, doar ca nu m-am stresat pe chestia asta.

teacher_
#StarMember
Sa știi că și eu credeam asta, dar cred că este vorba despre optiunea efectivă cu resurse incluse...! Și mie îmi apare așa.

Neaplicabil
Consider destul de neclar serviciul asta . Nici aia cu votează beneficii nu e clara .

Vio73
#StarMember
Opțiunea Orange este o denumire standard care este implementată la abonamente în mod automat în My Orange si care diferă în funcție de abonamentul pe care l-ai ales (ex. opțiuni de roaming, opțiuni de internet etc.). În afară de aceasta, poți să mai ai și alte opțiuni specifice pe cont, cum ar fi: cloud, Orange tv go, deezer, etc. care poarta denumirea specifica serviciului (in cazul tau Orange Cloud).

Neaplicabil
Mersi Vio.

Razvan
#StarMember
Deobicei opțiunea standard se refera la cantitatea bonus de date inclusa. De exemplu, dacă abonamentul standard are 5 Gb net, prin bonus poți sa ai dublu/cvadruplu cantitate de internet. În cazul meu, opțiunea Orange înseamnă 100% bonus de date, probabil și la tine la fel, deoarece ai făcut portare la Orange și se da cantitate dubla de internet inclus sau bonus, ca în cazul Orange Me start.

Romeo_
Senior certificat
Optiunea aleasa de tine cand ai incheiat abonamentul.

Laura_cio
Senior
Este opțiunea de baza cu care ai semnat abonamentul.