anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Câte zile sunt stocate mesajele vocale in mesagerie?

nina35
Junior
Câte zile sunt stocate mesajele vocale in mesagerie?
Am primit mesaje in mesagerie si nu le mai gasesc. Exista un timp de stocare?
Multumesc
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember & April's Problem Solver
Nina, bun venit in Comunitate!!! "Un mesaj vocal primit în mesageria vocală se păstrează în mod automat 30 zile, indiferent dacă l-ai ascultat sau nu. Dacă în acest interval nu ai salvat mesajul respectiv, el se va șterge. Dacă însă salvezi mesajul, el va fi disponibil timp de 30 zile de la salvarea lui." DETALII: https://www.orange.ro/help/ct-timp-este-disponibil-un-mesaj-vocal-primit-n-mesageria-vocal-11668

Vizualizare soluţie în postul original

18 Răspunsuri 18

DanielaH
Moderator
@nina35, ai clarificat situația cu mesageria vocală? Ai putut recupera mesajele?

nina35
Junior
Din păcate nu au fost recuperate, iar apelurile de la care au fost trimise, nici măcar nu apar în lista Dvs. pe server? Cum de se întâmplă acest lucru? Vă mulțumesc.

DanielaH
Moderator
@nina35, mesageria vocală este activă sau a fost cumva dezactivată după primirea mesajelor pe care nu le mai găsești?

nina35
Junior
Mesageria a fost activă până la data de 4 decembrie, când am încercat să fac unele setări. Înainte, însă, de a umbla la setări, am vrut să reascult și am primit mesajul că nu am mesaje înregistrate. Totuși, de ce nu apar pe server-ul Orange apelurile de la care au fost trimise anumite mesaje - pentru că am primit și mesaje scrise de la aceste numere. Vă mulțumesc.