anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

1282member

Rașid123
Începător
Bună seara, mă puteți ajuta va rog frumos, ce înseamnă 1282member și cum pot scăpa de costurile suplimentare ce îmi sunt generate în fiecare săptămână? Mulțumesc.
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Salut, Rașid123! Numărul 1282 aparține partenerului NTH Mobile. Pentru dezactivarea serviciilor cu suprataxă poți apela la numărul 0318262751 sau poți trimite un e-mail la support.ro@silverlines.info. Să ne spui dacă ai reușit.

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

mihai_13
Maestru
ai aici solutia https://comunitate.orange.ro/questions/2930937-cost-suplimentar-tb1282-member

DanielaH
Moderator
Salut, Rașid123! Numărul 1282 aparține partenerului NTH Mobile. Pentru dezactivarea serviciilor cu suprataxă poți apela la numărul 0318262751 sau poți trimite un e-mail la support.ro@silverlines.info. Să ne spui dacă ai reușit.

inabettina
Junior
Buna ziua.Am primit un mesaj de la 1282 , cum că am fost abonată la Abonament HQBFitness,tarif:3e +TVA .dacă vreau să renunț sa trimit mesaj la un Nr scurt taxabil 0.05 euro+TVA și PTR informații sa sun la sun la un Nr tel 0318262751.Am sunat la Orange și ei m-au recomandat sa sun la Nr respectiv să mă dezabonez și am cerut să-mi blocheze numerele scurte .Am sunat ,am urmat pașii respectiv după care am primit un mesaj că am fost dezabonata.Intrebarea mea este că într-adevăr m-a dezabonat sau in continuare o sa fiu taxată?

Vio73
#StarMember
Dacă ai primit sms că ai fost dezabonată, atunci așa este.

inabettina
Junior
Mulțumesc.Sper sa fie ok

Vio73
#StarMember
Doamne ajută! Cu plăcere!