anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Știri/ divertisment in My Orange

Alex_G_
Cunoscător
In contul meu My Orange pot găsi doar date despre cartela mea și despre ce oferă compania sau exista și o parte ce tine de funcția de divertisment? Putem vedea rubrica de știri, sport, meteo, horoscop, glume?
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
Eu am intrat in contul My Orange si acolo am gasit rubrica Portalul Orange. De acolo poti urmari cursul valutar, horoscopul, top Movie Go, top Deezer, stiri, jocuri, tonuri, program cinema, gadget-uri, diverse aplicatii.. Si eu foloseam aplicatia doar pentru cronos, facturi, reincarcari. Acum vazand cate lucruri utile mai pot gasi, o voi utiliza mai des, macar pentru horoscopul zilnic.

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

Vio73
#StarMember
Din câte știu eu, în My Orange nu se găsește așa ceva. Acolo se găsesc stric lucruri care țin de persoana titularului contului.

Razvan
#StarMember
https://www.orange.ro/info/portal În secțiunea de mai sus poți găsi ce te interesează, știri, horoscop, curs valutar sau date meteorologice. Enjoy.

Vio73
#StarMember
Pe site-ul orange.ro se găsesc toate informațiile de care ai nevoie, dar nu în My Orange.

Ascary
Campion certificat
Atenție,servicii cu plata.

Tina
Cunoscător certificat
My Orange este un cont pentru gestionarea numerelor tale de telefon. Poți sa îți verifici resursele, sa faci plăti, sa activezi sau sa dezactivezi opțiuni, ai acces la beneficii, poți reîncărca conturi prepay, sa vizualizezi factura detaliata etc. Nu este un cont de știri și divertisment.

Alex_G_
Cunoscător
Ascary ai putea sa imi spui mai multe despre aceste servicii cu plata? La ce te referi mai exact?

Miha_Z
#StarMember
Eu am intrat in contul My Orange si acolo am gasit rubrica Portalul Orange. De acolo poti urmari cursul valutar, horoscopul, top Movie Go, top Deezer, stiri, jocuri, tonuri, program cinema, gadget-uri, diverse aplicatii.. Si eu foloseam aplicatia doar pentru cronos, facturi, reincarcari. Acum vazand cate lucruri utile mai pot gasi, o voi utiliza mai des, macar pentru horoscopul zilnic.