anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

La Orange România Comunications se oferă puncte Thank You?

Ghita6
Junior

La orange România Comunications oferă aplicatie Puncte Thank You?

cat timp va nefuncționa aplicatia?

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

OROC nu ofera, din pacate, puncte Thank You. Cate despre aplicatie, ce anume nu functioneaza? Ne poti da mai multe detalii?

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

OROC nu ofera, din pacate, puncte Thank You. Cate despre aplicatie, ce anume nu functioneaza? Ne poti da mai multe detalii?

Client Orange

Asa imi arata pe aplicatie nu merg multe chestii!

 

azi mi s a portat numarul, si am observat ca m-au pus pe Orange România Communications. Se poate schimba chestia asta ?

708AD76C-30A6-4B79-B31C-8ADDAB10FCD9.jpeg

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Se poate schimba, da. Din ce retea te-ai portat? Nu ti-a aparut nicaieri numele retelei pe care te portezi? 

Oricum, e posibil sa dureze cateva zile pana apar informatiile in cont. Dar daca nu vrei sa ramai pe OROC si vrei sa treci la Orange Romania (fara Communications), iti recomand  sa iei legatura cu un consultant folosind mijloacele de contact de aici: www.orange.ro/contact
Din pacate programul s-a incheiat pentru astazi (pentru apelurile gratuite). Deci in caz ca alegi sa suni, iti recomand sa revii maine dimineata. 

 

Client Orange

Apropo, aceasta schimbare din OROC la Orange România se face online?

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Nu, dar poti sa lasi un mesaj din sectiunea de contact, lucru care se poate face online. 🙂 Trebuie facuta portare de la OROC la ORO. Nu mi-e foarte clar de ce nu ai fost preluat de ORO direct...dar asta e partea a doua. Vestea buna e ca in felul asta (cu trecerea la ORO) ar trebui sa incepi sa ai si puncte Thank You (in functie de abonamentul pe care il ai).

Oricum, ar trebui sa se poata rezolva cu un apel sau mesaj din sectiunea de contact. E posibil sa dureze un pic prin mesaj, motiv pentru care eu unul ti-as recomand varianta cu apel la 300 (e mai rapida), dar asta doar incepand de maine dimineata.

Client Orange

Asa fac cum spui tu! 

Ghita6
Junior

Multumesc frumos, revin cu amănunte!!

PM26
Junior entuziast

Salut , ai reusit tranferul de la ORC la OR ? Ai plătit penalizări ptr transfer ?