anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Vreau sa ma dezabonez de la Orange games

Ovi75
Începător

Buna, vreau sa ma dezabonez de la Orange games, vreau sa instalez aplicația dar îmi cere actualizări, nu știu ce fel de actualizări. Eu nu știu sa ma fi abonat la Orange games de aceea încerc sa instalez aplicatia. 

Va rog ajutor 

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Pentru Android, avem si in Comunitate un tutorial aici.

Daca nu reusesti cu alte metode, incearca sa suni la 300 (din Orange), 0374 300 300 (din orice retea) sau sa iei legatura cu un consultant pe chat-ul Djingo, si sa ceri dezactivarea optiunii.

 

Update 18 oct. 2023 (DanielaH, Moderator) - Dezactivarea abonamentului Orange Games se poate face și prin trimiterea unui SMS gratuit cu textul STOP la numărul 8351.

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Pentru Android, avem si in Comunitate un tutorial aici.

Daca nu reusesti cu alte metode, incearca sa suni la 300 (din Orange), 0374 300 300 (din orice retea) sau sa iei legatura cu un consultant pe chat-ul Djingo, si sa ceri dezactivarea optiunii.

 

Update 18 oct. 2023 (DanielaH, Moderator) - Dezactivarea abonamentului Orange Games se poate face și prin trimiterea unui SMS gratuit cu textul STOP la numărul 8351.

Client Orange

Vio73
#StarMember

Salutare!

Ai aici detalii:

https://www.orange.ro/help/cum-anulez-abonamentul-pentru-jocuri-din-orange-games-11828

Referitor la aplicație, ai dat și un restart la telefon?

Baftă!

DanielaH
Moderator

Ovi, ai reușit să te dezabonezi?

Buna ziua. Nu sunt Ovi, dar ma confrunt cu aceeasi problema. Tata a fost in mod abuziv abonat la acest orange games. Am incercat sa l dezabonez dar nu gasesc aplicatia, orice link imi da eroare. Am vorbit cu un operator pe chat si imi spune foarte linistit ca ei au probleme tehnice si nu pot efectua dezabonarea. IREAL. Hotie pe fata. Si in loc sa am o duminica linistita, pierd vremea facand plangere la ANPC. 

Salut, @Ana831 ! Pentru dezabonare trebuie să ai aplicația Orange Games, dacă nu o găsești în telefon, cel mai probabil a fost dezinstalată. Găsești aici toți pașii pe care trebuie să îi urmezi: https://www.orange.ro/help/cum-anulez-abonamentul-pentru-jocuri-din-orange-games-11828 .

Spor și te așteptăm cu feedback!