anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce parere aveti despre aplicatia "Povesti"?

Miha_Z
#StarMember
Zilele trecute discutam cu verisoara mea despre o aplicatie noua descoperita. Apoi mi-am vazut nepoata cumintica si interesata de o poveste redata pe tableta si atunci am inteles la ce se refera.
Ati auzit despre aceasta aplicatie? Ce pareri aveti despre ea?
1 Soluţie acceptată‚

Alex_G_
Cunoscător
Aplicaţia educativă Poveşti a fost special concepută pentru copilul tău şi este disponibilă pentru telefoanele sistem de operare Android si iOS. Invită-l să intre în lumea poveştilor nemuritoare, a basmelor şi a legendelor. Este interesantă fiindcă poți asculta povesti, poți explora şi interacţiona cu personajele, poți desena scene din poveşti. Sunt multe activități pentru copii pe care le pot face, sunt educative și interactive.

Vizualizare soluţie în postul original

17 Răspunsuri 17

Alex_G_
Cunoscător
Aplicaţia educativă Poveşti a fost special concepută pentru copilul tău şi este disponibilă pentru telefoanele sistem de operare Android si iOS. Invită-l să intre în lumea poveştilor nemuritoare, a basmelor şi a legendelor. Este interesantă fiindcă poți asculta povesti, poți explora şi interacţiona cu personajele, poți desena scene din poveşti. Sunt multe activități pentru copii pe care le pot face, sunt educative și interactive.

Razvan
#StarMember
Nici nu știam de aceasta aplicație. Mulțumesc Alex G și Miha Z pentru informație.

Miha_Z
#StarMember
Razvan nici eu nu stiam de aceasta aplicatie pana acum cateva zile. Si vazand multi parinti in grup am vrut sa va impartasesc acest lucru.

Ascary
Campion certificat
Interesanta și utilă pentru prichindei. Nu știam de ea.

Ciucuras
Cunoscător certificat
Am sa o descarc și eu pentru fetita mea. Noi mereu inventam povesti, iar aceasta aplicație sigur o va ajuta sa își dezvolte și mai mult imaginația și vocabularul. Este o aplicație utila fiecărui copil.

Romeo_
Senior certificat
Inca nu auzisem despre aceasta aplicatie.Multumesc.

Miha_Z
#StarMember
Mai multe detalii gasiti aici: https://www.orange.ro/aplicatii/povesti/

Vio73
#StarMember
Sincer, nu știam de ea. Mulțumesc pentru că ai scos-o în evidență.

Miha_Z
#StarMember
Cu placere, dragi colegi.

Laura_cio
Senior
Este o aplicație concepută pentru copii. Ei au acces la poveștile nemuritoare ale copilăriei.

Vio73
#StarMember
Oricum, e ceva destul de interesant.

Miha_Z
#StarMember
E o aplicatie buna pentru copii, dar si pentru parinti. Copilul este ocupat cu ascultarea povestii, iar parintii pot face diverse activitati prin casa.

Vio73
#StarMember
E contracost sau gratuită?

Miha_Z
#StarMember
10 povesti sunt gratuite, asa ca spor la ascultat 🙂