anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

V-ați dori să lucrați în compania Orange SA?

Ascary
Campion certificat
Daca as fi fost mai tânăr cred că mi-ar fi plăcut să lucrez in cadrul companiei Orange. Vouă v-ar fi plăcut? Daca da,pe ce funcții?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Am mai spus-o și eu, mi-aș dori să lucrez în Departamentul Tehnic ( dacă aș fi fost calificat pentru așa ceva) sau la un Departament de protecția mediului ( dacă există așa ceva), pentru că pe acest domeniu sunt calificat .

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

Laura_cio
Senior
Am căpătat încredere de când particip la aceasta comunitate, dar și de la testările anterioare. As vrea sa lucrez la Orange, dar nu direct cu publicul pentru ca e cam greu sa mulțumești pe toată lumea. Cred ca tot cam ce fac pe aici mi-ar plăcea.

teacher_
#StarMember
Dacă vă vine să credeți sau nu, acest subiect a fost dezbătut 🙂 https://comunitate.orange.ro/questions/2049324-doriti-munciti-orange

Miha_Z
#StarMember
Ai dreptate @teacher_ subiectul a mai fost dezbatut. Oricum in orasul meu chiar fusese un job disponibil pentru Relatii cu clientii, post care mi s-ar fi potrivit, dar desi am aplicat, nici macar n-a fost vizualizat CV-ul. 😞

Razvan
#StarMember
Poate au fost alții mai rapizi, care au aplicat.

Vio73
#StarMember
Am mai spus-o și eu, mi-aș dori să lucrez în Departamentul Tehnic ( dacă aș fi fost calificat pentru așa ceva) sau la un Departament de protecția mediului ( dacă există așa ceva), pentru că pe acest domeniu sunt calificat .

Jay
Campion certificat
Cred ca ar trebui sa apara o rubrica in comunitate cu posturile disponibile :D.. Glumesc, in privinta rubricii, dar, cred ca mi-as gasi un loc in departamentul financiar.. ma recomanda experienta si faptul ca eu nu gresesc niciodata :))).. glumesc, din nou, toti gresim, nu toti recunoastem ;)..

Anonim
Neaplicabil
Cine nu și-ar dori? ;) Departamentul comunicare mi se pare unul de luat în considerare sau cel de marketing și vânzări.