anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Unde se regăsesc recompensele de la chestionarele Customer Voice?

Virgil1
Junior

Am participat de mai multe ori la chestionare venite pe email din partea orange, însă nu vad niciunde acele recompense, gen 0.5 euro

Screenshot_20240410_180921_Yahoo Mail.jpg

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Depinde ce ai setat. Orange Money sau Paypal. Dar nu inainte de a fi atins pragul de 5 euro.

arsradu_0-1712764907325.png

Cum voi fi recompensat pentru participarea la studii?

Pentru fiecare studiu completat, vei primi o recompensă financiară. Valoarea acesteia este variabilă și în conformitate cu practica internațională, depinzând de factori precum: numărul de întrebări din studiu și dificultatea acestora. În medie, te poți aștepta să câștigi 0.3 euro pentru un studiu de 7-10 minute. După ce ai atins pragul de câștig cumulat de 5 euro, vei putea retrage banii prin intermediul serviciului Orange Money sau Paypal.

Pentru logare si mai multe informatii, click aici. Pentru retragere, click aici.

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Depinde ce ai setat. Orange Money sau Paypal. Dar nu inainte de a fi atins pragul de 5 euro.

arsradu_0-1712764907325.png

Cum voi fi recompensat pentru participarea la studii?

Pentru fiecare studiu completat, vei primi o recompensă financiară. Valoarea acesteia este variabilă și în conformitate cu practica internațională, depinzând de factori precum: numărul de întrebări din studiu și dificultatea acestora. În medie, te poți aștepta să câștigi 0.3 euro pentru un studiu de 7-10 minute. După ce ai atins pragul de câștig cumulat de 5 euro, vei putea retrage banii prin intermediul serviciului Orange Money sau Paypal.

Pentru logare si mai multe informatii, click aici. Pentru retragere, click aici.

Client Orange

Vio73
#StarMember

Salutare!

Eu am card Orange Money și când se strâng 5:euro, dau retragere și mi se trimit banii în card. E cea mai bună variantă! Am folosit-o o singură dată și pe cea Pay pal, dar nu prea mi-a plăcut!.

Uite  în atașamente cum am procedat eu mai devreme la modul concret!

Baftă!

匿名
Junior entuziast

Accesezi pagina și te loghezi:

https://app.synopanel.com/profile 

Screenshot_2024-04-10-20-00-35-248_com.opera.browser-edit.jpg