anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Sunt foarte bune servicile de la voi

cristinasimona
Junior entuziast

Sunt foarte bune serviciile.

1 Soluţie acceptată‚

Serviciile de telefonie mobila.

Vizualizare soluţie în postul original

11 Răspunsuri 11

FLo1
#StarMember

@cristinasimona: Bine ai revenit în Comunitate.  Poți să detaliezi despre sperviciile analizate și experiența avută, prin care ai ajuns la concluzia din topic? Ar fi utile câteva detalii. Mulțumesc. 

Serviciile de telefonie mobila.

@cristinasimona: Ce anume din serviciile de voce? Acoperire? Resurse incluse în abonament/opțiune prepay? Servicii complementare? Doar voce sau și date mobile? 

Ok super bune produsele siservicile.

Pentru mine sunt foarte bune și cele de internet fix și televiziune, pe lângă cele mobile!  😄

Ok superb bine.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Depinde de necesități! Și eu am servicii de mulți ani de la Orange și zic la fel, dar sunt destule persoane care vor veni să ne contrazică. Deci părerile sunt întotdeauna împărțite!

Important este să existe un echilibru!

Dacă ai vreo nemulțumire, poți s-o expui aici și încercăm să te ajutăm cum putem.

O zi faină!

Anonim
Neaplicabil

Felicitari pentru postarea pozitiva. Aici, de regula, toata lumea isi varsa nemultumirile. 🙂

And04
Senior

Multumim pentru feedback-ul pozitiv!

Pololică
#StarMember

Buna si bun venit in comunitate!

Te rog specifica mai in detaliu. Fata de adresa mea de domicliu, Orange are antene la aproximativ 2km si, la semnal, se simte din plin (din pacate). Nu mai zic ca, tot la 2 km distanta, clientii PF au fibra Orange (nu stiu daca proprie sau Telekom) iar la mine nu se poate activa (iar internet prin cartela... nu prea are rost discutia).

Experientele fiecarui client Orange sunt foarte diferite si avem rugamintea sa le detaliezi intrucat pentru unii sunt foarte bune, pentru altii lasa de dorit.

cristinasimona
Junior entuziast

Foarte tare.