anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Livrare cu fan courier

user_18788290
Începător

Salut, de ce lucreaza orange cu fan courier este penibil

4 Răspunsuri 4

Anonim
Neaplicabil

Eu nu am avut probleme cu ei, și am primit zeci de produse prin ei. La orice firma de curierat poți întâmpina probleme. Nu exista una perfecta 

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Depinde de zona. Sunt zone in care au deficit mare de personal. Se acumuleaza coletele in depozit ai apar probleme la livrare. 

Client Orange

RafaHelper
#StarMember

Salut @user_18788290

Orange colaborează cu mai multe firme de curierat, printre care Fan Courier, Sameday, Cargus, poate si alții. 

Atunci cand se livrează un colet se folosește o platforma dedicata pentru livrări si se alege prețul cel mai mic de livrare in funcție de distanta, preț, disponibilitate, astfel coletul tau a fost asignat companiei Fan Courier. 

Daca ai avut probleme cu livrarea prin Fan Courier, poti accesa secțiunea feedback courier din sms-ul primit in maxim 1 zi de la livrarea coletului pentru a semnala orice neregula sau poți trimite un mail la customer@fancourier.ro dar si din pagina de contact Orange: https://www.orange.ro/contact/

Vio73
#StarMember

Salutare!

Nu doar cu Fan, ci și cu alții. La mine sunt foarte în regulă Fan, dar de regulă, vine Cargus.

Concluzie: depinde de zonă și nu poate fi acuzat Orange pentru ce face sau nu face Fan Courier.