anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce imagini de fundal aveti in momentul actual pe telefoanele voastre?

Neaplicabil
Cred ca va deveni un topic interesant si poate chiar sa schimbam anumite imagini intre noi. 🙂
23 Răspunsuri 23

Vio73
#StarMember
Eu am una clasică.

Miha_Z
#StarMember
Din dor de munte 🙂

Ascary
Campion certificat
Nimic spectaculos la mine 🙂

Jay
Campion certificat
Pe telefonul personal si cel mai stors de energie, sunt eu :) Pe cel de serviciu am descărcat imagini animate din galeria Samsung..

mariussruben89
Explorator entuziast
Eu am, in general cu natura, imi plac mult astfel de imagini,. Mai ales cand vad pe câmp, baloti de paie, făneață,verde tot. Ar fi o ideee, ca cei care au si poze proprii făcute, sa facem un schimb. Eu asta am momentan.

Ascary
Campion certificat
Jay,ce sa zic,îmi place wallpaperul :))

Laura_cio
Senior
Eu am, de obicei, ceva abstract.

Ciucuras
Cunoscător certificat
Din când în când schimb imaginea. În general pun o imagine care sa ma inspire, sa îmi dea o stare de bine, un loc pe care vreau sa îl vad....

Razvan
#StarMember
Cer instelat

Romeo_
Senior certificat
Poza mea am folosit-o / Sa o postez pe fundal / Iar in spate am Palatul / Sa ma simt mai special / Ca atunci cand existau / Mari boieri ce stau la Curte / Bine,nu aveau fantana / Si lumini atat de multe ;)))

Anca07
#StarMember
E un wallpaper de la o tema care imi place foarte mult! E de sezon:)

FaraUnID
Campion certificat
Cea din fabrica (,) care astazi tocmai s-a schimbat deorece telefonul meu a primit un update generos. Sunt pe principiul clasic, elegant si de bun simt.

Jay
Campion certificat
Ascary, multumesc :)!.. Erau câteva gratuite, altfel nu le-as fi descărcat si, care mi-au placut, în Samsung themes, asa ca am profitat.. Animația cu universul si stelele cazatoare mi-a plăcut cel mai mult 😉

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
2 dintre preferatele mele 🙂