anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Programe gen ,,top upgrade" la mai multe mărci de telefoane?

Vio73
#StarMember
V-ar plăcea să se reintroducă programele gen ,,top upgrade" la mai multe mărci de telefoane? Mi s-ar părea util să existe asemenea programe, la prețuri avantajoase, la mai multe mărci gen: Apple, Samsung, Huawei, Lg, etc.
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Cei de la asigurări au fost neserioși/rău platnici, au făcut stocul de monetar de la clienți și au dat bir cu fugiții. Sincer, programul e prea scump și după cum se vede nu a fost viabil din punct de vedere financiar și a fost retras de piață. Probabil ca nu as opta, mai ales ca în prezent exista o oferta mare de telefoane prin intermediul magazinelor online, disponibile prin rate cu zero dobânda (card de credit) la preturi ceva mai mici decât Orange.

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Miha_Z
#StarMember
Programul Top Upgrade, a fost disponibil la Orange pentru marcile Apple. In urma cu cativa ani am folosit acest program la achizitia unui Iphone nou aparut cu speranta ca in maxim 2 ani sa-l dau la schimb pentru noul model lansat. Dar n-am mai apucat acest lucru, fiindca m-am suparat la acel moment pe "tactica firmei" si desi trecuse 2 ani noul model tot nu aparuse. Inconvenientul a fost ca plateam un abonament de 23 E la care se adauga si o asigurare de 10E. Ce m-a facut sa renunt la acest program a fost faptul ca desi plateam asigurare mare care includea inlocuirea mobilului pentru orice incident cu unul nou, nu au respectat acest lucru invocand motivul ca firma de asigurare a intrat a faliment. Deci daca as mai opta pentru un astfel de program as fi mai atenta la conditiile contractuale si la firma care se va ocupa cu asigurarea mobilului.

Razvan
#StarMember
Cei de la asigurări au fost neserioși/rău platnici, au făcut stocul de monetar de la clienți și au dat bir cu fugiții. Sincer, programul e prea scump și după cum se vede nu a fost viabil din punct de vedere financiar și a fost retras de piață. Probabil ca nu as opta, mai ales ca în prezent exista o oferta mare de telefoane prin intermediul magazinelor online, disponibile prin rate cu zero dobânda (card de credit) la preturi ceva mai mici decât Orange.

Ascary
Campion certificat
Eu schimb telefonul odată la doi ani iar pentru mine ar fi fost benefic acest serviciu care din păcate a fost scos din oferta Orange

Romeo_
Senior certificat
Daca ar fi, pretul telefoanelor ar fi foarte mare si s-ar oferi putin pe telefonul tau.Nu cred ca ar fi avantajos si pentru clienti.

Miha_Z
#StarMember
Orange ofera putin pe telefoane "SH" si pe de o parte ii inteleg ca incearca sa iasa in castig.

Adax
Junior entuziast
Da, ar fii ok