anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Prelungire contract

coverca1
Începător

Mă puteți lamuri și pe mine cu următoarele. De ce orange mă pune sau îmi sugerează sa îmi măresc abonamentul la 22 euro și îmi da o oferta după logare,și apoi intrând ne logat pe portal am aceeași oferta la abonament de 15 euro în conditi mai avantajoase. Țin sa precizez că am abonament de 23ani și 3 luni. Oare cei fideli în ziua de azi nu mai au nici un avantaj. Vă mulțumesc și vă doresc toate cele bune. 

1000018712.jpg

1000018711.jpg

1000018713.jpg

1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember

Salutare!

Depinde foarte mult de valoarea abonamentului actual și de perioada contractuală pe care o mai ai. Dacă ești până în 18 luni sau până în 24, din păcate, nu se poate decât majora, iar telefon se poate lua doar după 18 luni. După 24 de luni, vei putea să scazi valoarea abonamentului.

Din păcate, cam așa stau lucrurile la fidelizarea online. Cea offline, după părerea mea, este și mai dezavantajoasă, dacă nu ai servicii la pachet. Și am servicii fixe în două locații și 4 abonamente de voce, cu primul abonament mai vechi de 24 de ani ( plus vreo 2 pe prepay înainte).

Încearcă să treci de 24 de luni pentru o fidelizare cât mai avantajoasă și să faci puncte thank You cât mai multe. Eu am și un card Orange Money, care mă ajută foarte mult în acest sens. Acum se pot cumula și voucherele din Pinata, deci un alt avantaj pentru a obține un preț bun la un telefon. Deci se găsesc soluții!

Baftă multă!

 

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

匿名
Junior entuziast

Salut,

Cred că devină este inteligenta artificiala

Screenshot_2024-04-17-19-02-25-422_com.orange.contultauorange-edit.jpg

 Suntem cei mai buni prieteni, știe exact nevoile mele.😂

Din păcate abonamentul Orange poate fi înlocuit în perioada minimă contractuală doar cu alt abonament cu valoare mai mare.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Depinde foarte mult de valoarea abonamentului actual și de perioada contractuală pe care o mai ai. Dacă ești până în 18 luni sau până în 24, din păcate, nu se poate decât majora, iar telefon se poate lua doar după 18 luni. După 24 de luni, vei putea să scazi valoarea abonamentului.

Din păcate, cam așa stau lucrurile la fidelizarea online. Cea offline, după părerea mea, este și mai dezavantajoasă, dacă nu ai servicii la pachet. Și am servicii fixe în două locații și 4 abonamente de voce, cu primul abonament mai vechi de 24 de ani ( plus vreo 2 pe prepay înainte).

Încearcă să treci de 24 de luni pentru o fidelizare cât mai avantajoasă și să faci puncte thank You cât mai multe. Eu am și un card Orange Money, care mă ajută foarte mult în acest sens. Acum se pot cumula și voucherele din Pinata, deci un alt avantaj pentru a obține un preț bun la un telefon. Deci se găsesc soluții!

Baftă multă!

 

coverca1
Începător

Mai am doar 3 luni de abonament și expira cele 24 de luni 

Cea mai bună ofertă va fi după ce se termină cele 24 de luni, dar nu te aștepta la ceva extraordinar. Ofertele din ultimii ani sunt din ce in ce mai slabe, din păcate și trebuie să îți faci puncte thank you multe, pentru a obține reduceri. Cam asta este realitatea!

misusmk
Începător

Doresc anularea comenzii 3002730 si revenirea la vechiul abonament  deoarece pachetul de servicii orange smart plus 15 propus in 24/04/2024 este foarte greu de sustinut financiar de mine.Cu respect  SMK 0766xxxxxx