anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Prelungire abonament orange

Lorena_1
Junior
Buna ziua! Daca trebuia sa termin abonamentul in aprilie, dar eu l am prelungit in februarie trebuie sa anunt pe cineva ca sa mi-l intrerupa pe cel vechi?
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
Daca ai facut prelungire la acelasi abonament, nu trebuie sa anunti pe nimeni pentru ca practic la fostul abonament s-au mai adaugat 24 de luni perioada contractuala. Pe langa cele 24 de luni se vor mai adauga cele 2 luni ramase din fosta perioada contractuala.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Miha_Z
#StarMember
Daca ai facut prelungire la acelasi abonament, nu trebuie sa anunti pe nimeni pentru ca practic la fostul abonament s-au mai adaugat 24 de luni perioada contractuala. Pe langa cele 24 de luni se vor mai adauga cele 2 luni ramase din fosta perioada contractuala.

Jay
Campion certificat
Orice prelungire de abonament, închide abonamentul existent, indiferent că se mai adaugă sau nu perioada rămasă din abonamentul vechi, la cel nou.. La cea mai recenta prelungire de abonament, pe care am facut-o, în februarie, aveam 3 abonamente expirate si 1 abonament care expira în iunie.. Acum toate 4 expira în acelasi timp, nu s-a mai adăugat diferența aceea de 3 luni.. Toate 4 expira în 5 martie 2022..

Vio73
#StarMember
Dacă a fost reprelungit online, se vede în sistemul lor. Perioada este de maxim 24 de luni de la momentul reprelungirii și cred că ai primit și act adițional prin email. Singura problemă este că puteai negocia resurse mai multe, dar dacă îți convine ce ai ales, asta este cel mai important. Și eu fac de foarte multe ori la fel! Succes și să te bucuri de beneficiile lui!