anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Prelungire abonament online

Ramo013
Junior

Bună. Am doua nelămuriri și am nevoie de ajutor.

Am abonament și multe puncte thank you strânse în urma plăților facturii și reincarcarilor prepay. Doresc sa folosesc punctele online și nu în magazin, însă nu știu cum sa prelungesc un abonament online și sa folosesc și punctele pentru achiziționarea unui telefon.   

Iar dacă prelungesc abonamentul online, doar telefon pot achizitiona pe puncte sau se poate și altceva, spre exemplu tableta, laptop sau orice accesoriu disponibil pe site? 

Va rog sa ma ajutați. Mulțumesc frumos 🤗 

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@Ramo013: Poți folosi punctele Thank You la orice achiziție în magazinul online Orange, însă pentru ca valoarea punctelor TY să fie triplă este obligatorie achiziția unui telefon cu prelungirea abonamentului pe 24 luni. Mai multe detalii despre programul de fidelizare Orange Thank You regăsești aici. Cum faci achiziția? Din magazinul online, alegi telefonul, prelungești abonamentul ales de tine și la pasul când se solicită detaliile de plată vei fi întrebat de numărul de puncte utilizat, cu mențiunea că punctele au valoare triplă. Și DA, poți achiziționa orice, însă valoarea triplă a punctelor va fi asociată doar telefonului. 

Dacă sunt neclarități te așteptăm aici pe topic și cu alte întrebări. Numai bine.

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

FLo1
#StarMember

@Ramo013: Poți folosi punctele Thank You la orice achiziție în magazinul online Orange, însă pentru ca valoarea punctelor TY să fie triplă este obligatorie achiziția unui telefon cu prelungirea abonamentului pe 24 luni. Mai multe detalii despre programul de fidelizare Orange Thank You regăsești aici. Cum faci achiziția? Din magazinul online, alegi telefonul, prelungești abonamentul ales de tine și la pasul când se solicită detaliile de plată vei fi întrebat de numărul de puncte utilizat, cu mențiunea că punctele au valoare triplă. Și DA, poți achiziționa orice, însă valoarea triplă a punctelor va fi asociată doar telefonului. 

Dacă sunt neclarități te așteptăm aici pe topic și cu alte întrebări. Numai bine.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Că punctele să valoreze de 3 ori mai mult, trebuie să prelungești abonamentul pe 24 de luni cu achiziționarea unui telefon. Nu poți face aceeași chestie și la achiziția de alte produse.

Cum procedezi?

Ai explicat aici:

https://youtu.be/rJ2acugSiqY

Sper să reușești!

Baftă!