anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Preț abonament și rată Samsung galaxy S10

Andrei_40
Începător
În prețul ăsta este inclus și abonamentul sau doar rata?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
@Andrei, în poza atașată de tine 78.46 Lei/ lună reprezintă rata la telefonul Samsung S10 achiziționat împreună cu abonamentul Smart Plus 25, al cărui cost este de 25 euro/ lună.

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

FLo1
#StarMember
Bun venit in Comunitate. Abonamentul e abonament, cu valoarea lui si resursele aferente, iar rata va aparea separat ca pozitie pe factura.

Andrei_40
Începător
Aș dori să îmi iau note 10 lite la abonament și m-ar interesa dacă se dă vreun avans sau detalii dacă știți

FLo1
#StarMember
@Andrei_40: Faci o simulare de pe contul tau MyOrange in magazinul online si afli situatia mai exact. Atasat o simulare orientativa. Sau contacteaza serviciul clienti pentru detalii mai exacte.

Vio73
#StarMember
Trebuie să faci o simulare în magazinul online și acolo vezi detaliile respective. Trebuie să știi că punctele tale valorează de 3 ori mai mult la achiziția unui telefon cu un abonament pe 24 luni. Uite, de exemplu, la un Smart 25, mie îmi dă o rată de 107 lei și ceva la S10, dar mai am ceva puncte. Poți simula și vedea cum stă treaba la tine, fiind logat în My Orange. Doar rata e inclusă și abonamentul e separat. Succes!

Razvan
#StarMember
Este doar rata inclusă, cu mențiunea că poți lua la orice abonament, începând cu 8 euro/lună, înainte era pe categorii de abonamente.

DanielaH
Moderator
@Andrei, în poza atașată de tine 78.46 Lei/ lună reprezintă rata la telefonul Samsung S10 achiziționat împreună cu abonamentul Smart Plus 25, al cărui cost este de 25 euro/ lună.