anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot face abonament altei persoane pe mailul meu?

Aurora_6
Începător
Buna ziua! As putea face abonament pe mailul meu și altei persoane?
1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember
Salut! Nu se poate, deoarece fiecare mail este asociat unui număr de telefon, respectiv unui cont. Astfel, atunci când te înregistrezi va apărea că adresa de mail este utilizata și de către altă persoană. In alta ordine de idei, este chiar ușor să creezi (chiar și pentru altcineva) o adresă de mail noua pe Gmail (de exemplu), pe care acea persoana sa o folosească la conectare.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Jay
Campion certificat
Buna! Daca persoana nu are adresa de mail poate fi trimisa prin posta factura.. Insa nu cred sa fie o problema ca factura sa vina pe un alt mail, dacă, la încheierea contractului, se specifica unde, cum va fi trimisa factura. Pentru a crea un cont My Orange, persoana are nevoie de adresa mail.

Vio73
#StarMember
Nu poți face abonament pe numele altei persoane. Poate să îi faci tot pe numele tău și să-l folosească persoana respectivă.

teacher_
#StarMember
Salut! Nu se poate, deoarece fiecare mail este asociat unui număr de telefon, respectiv unui cont. Astfel, atunci când te înregistrezi va apărea că adresa de mail este utilizata și de către altă persoană. In alta ordine de idei, este chiar ușor să creezi (chiar și pentru altcineva) o adresă de mail noua pe Gmail (de exemplu), pe care acea persoana sa o folosească la conectare.