anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Portare in alta retea

Andrei84
Junior

Salut! Am facut de curand o portare in alta retea de la Orange.Cu orange mai aveam 6 luni de contract, cel actual , nu am luat telefon si nici nu am primit reducere de abonament.Am fost client 8 ani.De achitat am achitat toate facturile la timp si integral.M-am uitat pe email si nu am primit nici un email dar vreau sa va intreb daca credeti ca voi primi acum sau intr-un an sau doi ceva de plata restanta ca am facut portarea cu 6 luni mai devreme ? va multumesc

8 Răspunsuri 8

Vio73
#StarMember

Salutare!

Este posibil să primești, dar dacă nu vei primi, cred că nu va fi nicio supărare.

Succes!

Mulțumesc pentru info! Daca e sa primesc atunci voi plăti daca așa e regulamentar.Daca nu ,poate in viitorul îndepărtat am sa revin cine știe înapoi.

Cu plăcere! Fiecare alege ceea ce dorește și i se potrivește!

Succes! 

Mă gândeam că 8 ani am avut de când am revenit de la prepay la abonament dar numărul îl am din 1999 când era Ro Dialog.

Blue12
Senior

Daca primesti, depui o sesizare cum ca doresti anularea facturii. Am inteles ca asa se procedeaza....

Mulțumesc frumos! Sper sa nu primesc.

Sa postezi aici daca primesti sau nu, vreau si eu sa portez numerele si nu stiu la ce sa ma astept

Stai liniștit că îți spun.Sper sa nu primesc nimic.Nu mă scot banii din casă.Eu sunt deja portat,portarea a fost rapidă vreo 3 zile cu înregistrare cu tot nu e mare brânză.