anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Lista cu telefoanele disponibile la portare ?

paulradumacarie
Junior entuziast

Salut,

Are cineva lista completa cu preturile telefoanelor disponibile la portare?

 

1 Soluţie acceptată‚

svetalex
Maestru
9 Răspunsuri 9

svetalex
Maestru

Salut! Verifică oferta de portare: https://www.orange.ro/abonamente/oferta-portare

svetalex_0-1688549668407.pngsvetalex_1-1688549699440.png

 

paulradumacarie
Junior entuziast

Pai sunt 5 modele, nu ar trebui sa fie o lista mai lunga? Candva am vazut o brosura cu cel putin 30 de telefoane. Nu mai stiu unde :)))

Nu cred că sunt alte modele 🙂 Acestea par a fii toate

RafaHelper
#StarMember

Salut @paulradumacarie

Asa cum a menționat si @svetalex oferta de portare o regăsești aici: https://www.orange.ro/abonamente/oferta-portare.

Poti sa faci simulări in magazinul online pentru a vedea prețul fiecărui telefon la portare. 

Desigur in magazinele fizice este o alta oferta la portare iar aceasta nu este disponibila online.

Mai exista si oferta de portare la reprezentanți dedicați si o poți primi doar de la ei, nu te pot ajuta cu un contact pentru aceștia.

De altfel Orange mai are si oferte de portare dedicate angajaților unei companii tot printr-un reprezentant dedicat, astfel daca lucrezi intr-o companie mai mare poți întreba la HR daca exista parteneriat cu Orange.

Nu se pot face simulari de portare  in magazinul online. Tot lucreaza la asta de 1000 de ani. Daca ma iau eu cu inca 3 baieti le terminam site-ul in 5 zile. :)))

paulradumacarie_0-1688553930527.png

 

S-au mai oferit si alții si tot nu au reușit :))

Asa este, simularea pentru portare nu mai este disponibila, poți obține oferta apelând la numărul 021 9890

paulradumacarie
Junior entuziast

Mie imi apare asa: 

paulradumacarie_0-1688554480706.png

 

Andrei4154
Junior entuziast

Oferta f buna la portare in Orange pentru mine ar fi Redmi Note 12Pro, la 49e, cu Fun11. Se achita practic mobilul in rate fara dobanda. Mult mai avantajos ca la concurenta (cei rosii) unde la portare o sa ai o surpriza neplacuta ca rata la mobil e pe 36 de luni, iar contactul de abonament pe 24 de luni. Ca fapt divers.

Eu am obtinut la telefonul note 12 pro la 49 de euro si 30% reducere din fun 11. Tot nu sunt convins. Nu as vrea acest telefon.