anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Este aproape imposibil sa faci abonament cu 50% la 12€

Catalin71
Începător

Ms chinui de ieri sa fac 2 abonamente orange cu discount de 50% la 11€ pe 24 luni. Bănuiesc ca nu avem acces noi .., muritorii de rand

8 Răspunsuri 8

Pololică
#StarMember

Salutare!

Am facut o simulare (numarul nu are nicio relevanta, nu este alocat deoarece am selectat numar nou). Pasul urmator ar fi scanarea buletinului (ceea ce nu doresc in cazul acestei simulari) si nu stiu ce ar mai trebui sa urmeze dupa in afara de livrarea SIM-ului si confirmarea comenzii.

Screenshot 2023-10-11 115454.png

@Pololică: Eh.... se vrea cu păstrarea numărului, adică trecerea unui PPY la acest abonament. Deci.... PAS. 

Am vazut referirea la ce se vrea de pe celalalt topic...

FLo1
#StarMember

@Catalin71: Fiind utilizator PPY, oferta cu reducere nu se poate aplica în cazul tău. Ți-am răspuns și aici

Razvan
#StarMember

Salut! Sună la 0219890 și vei fi migrat de la prepay la abonament. Insistă până dai de un operator care te ajută. 

@Razvan: Oferta actuală nu este decât pentru abonații standard actuali sau cei care doresc număr nou. Nu pentru PPY sau Yoxo. 

Ai încercat să migrezi un prepay sau vorbești din teorie? 

Vio73
#StarMember

Salutare!

,,Oferta pentru abonamentul Fun 11 include bonus internet nelimitat și este valabilă pentru contracte pe 2 ani, la reînnoirea unui abonament aflat în afara perioadei minime contractuale sau activarea unui abonament nou din oferta curentă, în perioada 14 septembrie - 7 noiembrie 2023.

Oferta de portare pentru abonamentul Fun 11 include 50% reducere la valoarea lunară a abonamentului, în primele 6 luni de contract, și este valabilă la portarea numărului din altă rețea pe abonamentul Fun 11, fără telefon, cu contract pe 2 ani. Oferta este disponibilă în perioada 14 septembrie - 17 octombrie 2023, în magazinele Orange sau online, dacă ne lași numărul tău în formularul de contact."

Probabil că aia cu 6 luni a rămas din greșeală.

Ai detalii aici, mai jos în pagină , la ,,Întrebări frecvente":