anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Despre abonament Smart Plus 20

CosminSky92
Începător
Buna ziua! Detin de 9 luni abonamentul Smart Plus 20. Cand mi-am facut abonamentul mi s-a spus ca dupa 6 luni de contract se mai poate scade din pret. Este adevarat ce mi s-a spus? Daca DA,cui trebuie sa ma adresez? Multumesc!
6 Răspunsuri 6

Bugnar_Tudor
Explorator entuziast
Salutare Cosmin. Poți lua legătura cu un operator din magazinele Orange în ceea ce privește detaliile despre contractul tău.

Vio73
#StarMember
Salutare! Depinde ce scrie în contractul semnat cu ei. Cel mai bine este să întrebi un operator sau să mergi într-un Orange Shop și imediat te vei lămuri. Succes!

teacher_
#StarMember
Salut! Din ce știu eu, orice modificare de contract se poate face in ultimele 6 luni. Îmi e greu sa cred că după 6 luni de contract sa îți scadă din tarif...

Viocat
Senior certificat
Depinde pe ce perioada ai facut contractul si daca abonarea a inclus si achizitia sau nu a unui telefon.

CosminSky92
Începător
Contractul este facut pe 2 ani.Si da,cand m-am portat am primit si un telefon..

delfinas
#StarMember
Eu nu am mai auzit asa ceva. De multe ori se ofera o reducere in primele 6-12 luni, nu dupa 6 luni, dar asta trebuie specificat in contract. Daca exista aceasta clauza, nu trebuie sa te adresezi tu cuiva, ci ar trebui sa se aplice automat, conform contractului.