anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Departament Second Wash

Antonescu
Explorator entuziast
Salutari tuturor! Îmi puteți va rog ce reprezinta departamentul Second Wash? Nu știu dacă am scris corect.
1 Soluţie acceptată‚

7UP
Explorator
E departamentul care contactează pentru ultima data numărul programat la închidere doar ca nu este garantat ca o sa fii sunat de acel departament.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Ne poti da ceva mai multe detalii? In ce context ai intalnit numele? Ce ar trebui sa fie? Mie unul nu-mi suna cunoscut. Si sper ca nu e "Second Wash", pentru ca "a doua spalare" nu suna prea bine ca nume de departament. :))
Client Orange

Antonescu
Explorator entuziast
Am vorbit azi cu mai multe persosane de la retenție și nu mi-a convenit niciuna dintre oferte! Mi s-a comunicat ca voi fi contactat de la Second Wash, care suna pentru a face oferte mai bune decât cei de la retenție! ‍♂️

Vio73
#StarMember
Salutare! Nu am auzit de acest departament și sunt client Orange cam de pe la începuturile Dialog. Numai cei de la Orange cred că pot să te lămurească. Succes!

7UP
Explorator
E departamentul care contactează pentru ultima data numărul programat la închidere doar ca nu este garantat ca o sa fii sunat de acel departament.

Antonescu
Explorator entuziast
Mulțumesc pentru răspuns!