Abonament
Află tot ce ai nevoie să știi despre abonamentul tău: opțiuni disponibile, oferte de portare, modificare abonament.
anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Postări pe forum

Parola restrictionare Apeluri

Buna! Mi s-a furat telefonul,am restrictionat apelurile,doar ca acuma vreau sa le activez inapoi si nu mai stiu ce parola am pus cand am ales această opțiune…cum as putea sa gaseac acea parola ?

BizauIrina de către Începător
  • 138 Vizualizări
  • 9 răspunsuri
  • 3 aprecieri

Bonus pentru anii petrecuti in retea ?

Salutare la toti !Recent am depasit 24 de ani in reteaua Orange , aflu accidental ca pot beneficia de 40 Euro pentru fiecare an petrecut in retea. Da sunt impuse niste conditii unul este ca bonusul de 960Eur+TVA se acorda doar daca ma cuplez cu un ab...

Toxicman de către Începător
  • 88 Vizualizări
  • 5 răspunsuri
  • 3 aprecieri

Soluționat! Nu doresc prelungire abonament

Buna, am abonament la orange si in 11 august imi expira si nu doresc sa-l mai prelungesc. Orange imi poate prelungi abonamentul fara acordul meu? Sau daca nu anunt din timp ca nu mai vreau? Totusi e un contract. Poate face orange asta fara acordul me...

OctaviaPop de către Începător
  • 2972 Vizualizări
  • 9 răspunsuri
  • 7 aprecieri

Reziliere contract înainte de termen

Bună seara! Am prelungit abonamentul pe care îl aveam la Orange pe perioada de 2 ani deoarece am achiziționat un telefon pentru care plătesc rata lunară de un an și 2 luni, acesta urmează să expire în Aprilie 2024. Suma facturilor mi-a crescut consid...

Natalie1 de către Junior
  • 122 Vizualizări
  • 7 răspunsuri
  • 5 aprecieri

Ma voi intoarce la Vodafone

Dupa data de 2 mai 2024 pot negocia contractul si pot achizitiona un telefon. Surpriza, voi face cerere de reziliere si voi plati cele 3 luni (in avans, prevazute de lege si ascunse de toti operatorii) si ma voi muta cu telefonia mobila la Vodafone.M...

Anonim de către Neaplicabil
  • 1756 Vizualizări
  • 12 răspunsuri
  • 17 aprecieri

Soluționat! Mesaj scam

Fără sa fac nimic, ma uitam pe YouTube, am primit acest sms, telefonul a luat o razna, zici ca era posedat, nu îl puteam controla, dar când am scos sim ul s a oprit. Deja am 3 euro cost. Ce este cu  hack ul asta din senin? Am trimis DA pt dezabonare,...

1000000084.jpg
radumacarie1992 de către Junior entuziast
  • 397 Vizualizări
  • 14 răspunsuri
  • 3 aprecieri

Soluționat! Probleme acces reteaua 5G la abonament

Salutare! Am avut un abonament Smart Plus 20 care imi permitea accesul la reteaua 5G, eu locuind in Arad, unde acoperirea este de 100%. In urma cu aprox. 2 luni am prelungit acelasi abonament, cu aceleasi optiuni si beneficii cu inca 2 ani, si am ach...

ChrAd de către Începător
  • 170 Vizualizări
  • 3 răspunsuri
  • 4 aprecieri