anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Dacă solicit un desfășurător cu toate apelurile și mesajele trimise trebuie să plătesc vreo taxă?

Marian36
Junior
Vreau să știu dacă solicit un desfășurător cu toate apelurile și mesajele trimise trebuie să plătesc vreo taxă?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare! Le ai gratuit în My Orange, secțiunea consum și facturi. Descarci facturile detaliate pe care le dorești și găsești ce te interesează de acolo, legat de subiectul acesta. Succes!

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Vio73
#StarMember
Salutare! Le ai gratuit în My Orange, secțiunea consum și facturi. Descarci facturile detaliate pe care le dorești și găsești ce te interesează de acolo, legat de subiectul acesta. Succes!

Fastfurios20
Junior entuziast
Buna seara,daca nu au fost activate in My Orange ,mergi in Shop Orange cu un act de identitate si le primesti.O seara buna

Jay
Campion certificat
Buna! Eu am avut dintotdeauna activat desfășurătorul pentru un singur abonament si cu fiecare factura primita, primesc si acel desfășurător.. Insa, in My Orange, aplicația de mobil, pot vedea pentru toate abonamentele desfășurătorul, din detalii convorbiri.. poza 1 Din varianta My Orange, desktop, se poate vedea din consum si facturi - cronos - detalii convorbiri, doar ca, nu vrea acum.. pentru niciun numar.. gândește.. Insa pot vedea doar pentru ultimele 30 de zile..