anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum se face prelungirea contractului cu mai multe numere pe cont?

BurninFire
Începător
Bună ziua
Am trei numere de telefon, adică trei abonamente pe aceiași cont, și aș dori să cumpăr un telefon, cu prelungirea contractului, și schimbarea abonamentului.
Dacă fac acest lucru, se prelungește abonamentul pe toți trei numere, sau doar pe numărul pe care cumpăr telefonul?
Mulțumesc : )
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
Ti se va prelungi contractul doar la numarul la care soliciti. Celelalte numere vor ramane cu perioada lor contractuala. Niciun numar nu este dependent de actiunea altuia. Daca si celelalte numere se afla aproape de experirea perioadei contractuale si doresti si la ele prelungire poti suna la departamentul de ofertare. Poti obtine oferte personalizate si poate si reduceri mai mari la mobile.

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

Miha_Z
#StarMember
Ti se va prelungi contractul doar la numarul la care soliciti. Celelalte numere vor ramane cu perioada lor contractuala. Niciun numar nu este dependent de actiunea altuia. Daca si celelalte numere se afla aproape de experirea perioadei contractuale si doresti si la ele prelungire poti suna la departamentul de ofertare. Poti obtine oferte personalizate si poate si reduceri mai mari la mobile.

Jay
Campion certificat
Doar pe cel pe care soliciți, dar, daca ești interesat sa le păstrezi și pe celelalte, poti întreba măcar, în ce condiții ai putea sa le prelungești pe toate.. Eu, de exemplu, aveam nevoie de un singur telefon și am întrebat dacă prelungesc toate abonamentele, am 4 abonamente, ce preț ar avea telefonul..