anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum pot incheia contractul, pentru ca am plecat din tara

GeluFarcas
Începător

Salut, va rog daca stie cineva cum pot incheia contractul, pentru ca am plecat din tara si nu am de gand sa ma intorc de curand. Multumesc anticipat!

1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember & April's Problem Solver

Gelu, bun venit in Comunitate!!!

"Pentru  a închide un abonament Orange este necesar să ne trimiți o cerere, cu 30 de zile înainte de data la care se dorește închiderea efectivă.

Cum trimit cererea?

Intră în secțiunea Contact, completează datele tale în formular şi menţionează că doreşti închiderea abonamentului.

Când mi se închide abonamentul?

Abonamentul tău se va închide după expirarea celor 30 de zile, la prima dată de facturare."

DETALII: https://www.orange.ro/help/cum-reziliez-un-abonament-orange-81

Daca esti in perioada contractuala si ai obtinut, la incheierea contractului,  vreo reducere la abonament sau la pretul telefonului, s-ar putea sa trebuiasca sa platesti diferenta pt perioada ramasa pana la sfarsitul contractului.

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

delfinas
#StarMember & April's Problem Solver

Gelu, bun venit in Comunitate!!!

"Pentru  a închide un abonament Orange este necesar să ne trimiți o cerere, cu 30 de zile înainte de data la care se dorește închiderea efectivă.

Cum trimit cererea?

Intră în secțiunea Contact, completează datele tale în formular şi menţionează că doreşti închiderea abonamentului.

Când mi se închide abonamentul?

Abonamentul tău se va închide după expirarea celor 30 de zile, la prima dată de facturare."

DETALII: https://www.orange.ro/help/cum-reziliez-un-abonament-orange-81

Daca esti in perioada contractuala si ai obtinut, la incheierea contractului,  vreo reducere la abonament sau la pretul telefonului, s-ar putea sa trebuiasca sa platesti diferenta pt perioada ramasa pana la sfarsitul contractului.

Crysti52
Începător

Va rog frumos faceți ceva cu semnalul în UK prin satelit merge foarte prost .Am semnalul slab pe unele programe mai ales pe cele de Sport.De când a-ti preluat antenele de satelit de la Telecom numai probleme sunt. Cu Telecom nu am avut probleme.Nu aveți echipamente și nici tehnica cum au cei de la Telecom