anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum as putea sa devin admin?

Deea_123
Începător
Buna seara. Cum devin admin daca am schimbat buletinul si nu mai am acelasi nr si serie?
4 Răspunsuri 4

FLo1
#StarMember
@Deea 123: Bun venit în Comunitate. Despre ce rol de "admin" interesează? În My Orange? Eu de exemplu am cont în MyOrange, dar nu s-a schimbat statutul de admin odată cu schimbarea CI. Eventual actualizezi datele într-un Shop sau sunând la serviciul clienți. Revino cu detalii despre ce rol de adim esti interesată, dacă ai abonament sau prepay.

DanielaH
Moderator
@Deea 123, așa cum spunea și FLo_1, pentru a te putea ajuta avem nevoie de mai multe informații despre situația ta. Am văzut că ai încadrat întrebarea în subcategoria "Abonament", de unde deducem că deții un abonament Orange, corect? Tu ești titularul acestui abonament? Vrei să devii administratorul unui cont My Orange? Te așteptăm să revii cum mai multe detalii. Mulțumim.

Deea_123
Începător
Buna ziua. Da e un abonament si eu sunt titularul abonamentului si da admin in My Orange

DanielaH
Moderator
@Deea 123, accesezi contul tău My Orange, secțiunea "Setări cont/ Administrare numere", și în dreptul profilului tău selectezi "devino admin". Să ne spui, te rog, dacă ai reușit.