anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum activez abonament Orange și cum folosesc codul de Red Orange 25

ANDREIXCT
Junior
Bună vreau sa îmi fac un abonament pentru s21fe mai am două rate la un Xiaomi și un Samsung împreună 100lei și încă il un pachet Orange love 68 lei și două abonamente Voice 75 lei și abonament fibră 1000 in total 250lei aproximativ
Acuma problema mea este cum pot activa un nou abonament pentru acel s21fe care văd că e 70 lei pe lună și mai vreau și un abonament din 8
Și foarte important acel cod Orange25 poate fi folosit? Pentru nevoia mea? Mulțumesc
1 Soluţie acceptată‚

BlackWolf
Senior certificat
Salut! Poti prelungi online sau in magazin un abonament impreuna cu achizitia unui telefon in ultimele 3-6 luni ramase din perioada minima contractuala. Online poti în ultimele 6 luni, iar in ultimele 3 luni poti solicita la Serviciul Clienti o oferta personalizata, poti face fidelizare. Ar trebui sa poti face prelungirile deja. Codul se poate folosi la achizitia online. Abonamente noi poti face oricand, tot la fel, online sau in magazin

Vizualizare soluţie în postul original

1 Răspuns 1

BlackWolf
Senior certificat
Salut! Poti prelungi online sau in magazin un abonament impreuna cu achizitia unui telefon in ultimele 3-6 luni ramase din perioada minima contractuala. Online poti în ultimele 6 luni, iar in ultimele 3 luni poti solicita la Serviciul Clienti o oferta personalizata, poti face fidelizare. Ar trebui sa poti face prelungirile deja. Codul se poate folosi la achizitia online. Abonamente noi poti face oricand, tot la fel, online sau in magazin