anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce resurse include Orange Me Start 3?

Iancu
Începător
Despre abonament.
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

Abonamentul Orange Me Start 3 nu face parte din oferta comercială și este oferit doar in campania actuală de repoziționare a abonamentelor. De acest pachet pot beneficia doar clienții care au primit SMS, iar resursele acestui abonament sunt specificate in acel SMS.

 

@Iancu, te afli în această situație? Ai primit un SMS referitor la acest abonament?

Vizualizare soluţie în postul original

21 Răspunsuri 21

FaraUnID
Campion certificat
Acest tip de abonament nu face parte din oferta comerciala si este oferit de catre operator in anumite conditii. Tind sa cred ca este un abonament de tip social. Ca si reper pot sa-ti spun ce resurse include abonamentul Orange Me Start 4 - 20 minute nationale; - 200 SMS nationale; - 200 minute in retea; - Nelimitat SMS in retea; - 200 MB internet national;

Razvan
#StarMember
100 min naționale, nelimitat minute și sms în rețea și 1 GB net, dar fără acces în roaming, se oferă la migrare abonament Orange Me start 2 la Me start 3, disponibil doar la retenție. Sursa: utilizator softpedia

teacher_
#StarMember
@Iancu, ce abonament ai avut? Vrei sa treci și tu la acest abonament?

FaraUnID
Campion certificat
Trebuie mentionat faptul ca sursa citata, in speta Utilizator Softpedia, a beneficiat de o oferta personalizata. Cred ca initiatorul acestui topic este interesat de resursele din oferta standard, iar in functie de aceasta sa-si faca o ideea asupra acestui tip de abonament.

DanielaH
Moderator

Abonamentul Orange Me Start 3 nu face parte din oferta comercială și este oferit doar in campania actuală de repoziționare a abonamentelor. De acest pachet pot beneficia doar clienții care au primit SMS, iar resursele acestui abonament sunt specificate in acel SMS.

 

@Iancu, te afli în această situație? Ai primit un SMS referitor la acest abonament?

Razvan
#StarMember
Oricum la retenție nu cred ca se mai oferă abonament sub 6 euro. Acum vreo 4 ani, am avut și eu câteva luni abonamentul delfin de 2 euro, care includea resurse foarte mici, prelungit în Shop Dunărea.

teacher_
#StarMember
Cred că este doar pentru persoane cu nevoi speciale acest tip de abonament, așa cum zicea Daniela, doar pentru cei care au primit sms-ul.

Vio73
#StarMember
Nu se mai oferă nimic sub 6-7 euro nici la retenție, deci iese din discuție.

Anonim
Neaplicabil
În condițiile în care se dorește eliminarea abonamentului de 5 euro, nu cred că acest abonament ar putea să mai fie valabil, chiar și la retenție.

teacher_
#StarMember
Probabil un abonament rezonabil se poate negocia și la 6 Euro. Nu am fost pus în situație, dar unele cunoștințe mi-au zis că atâta s-au văitat și s-au plâns până ce au reușit să "smulgă" o reducere de 1 euro 🙂

Razvan
#StarMember
Dacă Telekom și Digi oferă abonamente de 5 euro, normal ca orice client își dorește sa plătească un preț cât mai apropiat de concurență.

Ascary
Campion certificat
Și totuși eu n-am primit mesajul de creștere a tarifului de la 5 la 7 euro,l-or creste automat fara sa mă notifice? 🙂

imch
Cunoscător certificat
Ascary, asteapta... Si eu l-am primit destul de tarziu. Dar abonamentul asta de care se vorbeste aici este foarte interesant pentru socrul meu, ca alternativa la a-l trece pe cartela.

Ascary
Campion certificat
Aștept... 🙂