anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Câti bani dau la abonament dacă iau un Samsung Galaxy S8 plus?

Simona31
Începător
Câti bani dau la abonament dacă iau un Samsung Galaxy S8 plus?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Simona, primul lucru pe care il poti face sa afli aceasta informatie, este sa faci o simulare, din contul tau My Orange, de achizitie a acestui model, daca el se regaseste in magazinul online, mie mi se pare cam vechiut modelul si, daca nu este, nici nu cred sa mai fie adus de Orange, avand in vedere ca tot timpul apar modele noi.. In functie de istoricul tau ca si client si de abonamentul ales, vei vedea cat te costa pe tine acest telefon, eventual si daca te incadrezi la o achizitie in rate, daca te-ar interesa si asta.. LE: Dupa cum spuneam, este cam vechiut si, conform mesajului din poza, modelul nu este si nici nu va mai reveni la Orange..

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

Jay
Campion certificat
Simona, primul lucru pe care il poti face sa afli aceasta informatie, este sa faci o simulare, din contul tau My Orange, de achizitie a acestui model, daca el se regaseste in magazinul online, mie mi se pare cam vechiut modelul si, daca nu este, nici nu cred sa mai fie adus de Orange, avand in vedere ca tot timpul apar modele noi.. In functie de istoricul tau ca si client si de abonamentul ales, vei vedea cat te costa pe tine acest telefon, eventual si daca te incadrezi la o achizitie in rate, daca te-ar interesa si asta.. LE: Dupa cum spuneam, este cam vechiut si, conform mesajului din poza, modelul nu este si nici nu va mai reveni la Orange..

FLo1
#StarMember
@Simona: Bun venit in comunitate. Ai gasit modelul de S8 in magazinul Online al Orange? Eu nu il gasesc. Poti reveni cu un link? _____________________ Later edit: Este cumva acest model prezentat si in atasament ca oferta? https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-galaxy-s8-plus/pret-samsung-galaxy-s8-plus

FaraUnID
Campion certificat
@Simona31 Samsung Galaxy S8 Plus este un telefon destul de vechi, lansat in 2017. Asa cum a spus si @Flo_1, in momentul de fata nu se gaseste in magazinul online, iar data fiind vechimea acestuia, sansele sa revina in oferta sunt extrem de mici. Probahil a fost scos din productie. Pe aceste considerente, cred ca achizitia unui S8 Plus astazi, reprezinta o cheltuiala si nu o investitie. Plus de asta nu stiu daca producatrul mai sustine acest model prin update-uri.

Vio73
#StarMember
Nu mai este de vreo doi ani în oferta Orange. Găsești doar de pe la S 10 în sus, dacă dorești telefoane Samsung din gama S.