anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

As vrea sa fac un abonament și tot odata sa iau și telefon

Octavia18
Începător

as vrea sa fac un abonament și tot odata sa iau și telefon? Este posibil sa pot lua telefon de la început sau trebuie sa am o anumită vechime de abonament?

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Banuiesc ca ideea intrebarii era de a lua telefonul in rate. Caz in care, raspunsul e simplu: nu.

Ai nevoie de min 18 luni de abonament pentru asta.

Eu unul nu-ti recomand abonament. Mai ales daca n-ai nevoie neaparat de el. Iar pentru rate, mai bine iei telefonul cu un card de credit. Poti sa-ti recomand pentru asta cardul de credit de la Orange Money, daca vrei. Nu pentru ca e "Orange" (tehnic, nu e), ci pentru ca am asa ceva, si-mi place. Ai 12 rate fara dobanda oriunde in lume.

Ai aici mai multe detalii. Vezi daca indeplinesti conditiile, si daca consideri ca te avantajeaza, sugestia mea ar fi sa mergi pe varianta asta.

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

FLo1
#StarMember

@Octavia18: Bun venit în Comunitatea Orange. Pentru început, analizează oferta de telefoane și abonamente din magazinul online al Orange, disponibil aici. Mai ai abonament sau număr la Orange? Dorești număr nou? Ce model de telefon ai dori? Te așteptăm cu detalii pentru eventuale alte păreri.  Numai bine. 

Vio73
#StarMember

Salutare!

Da, poți să îți iei, chiar dacă ești client nou, dar nu în rate pe factură. Dacă dorești să îți iei în rate, poți face un card de credit Orange Money, care îți oferă condiții avantajoase pentru achiziționarea unui telefon dar și a altor lucruri în rate, de la Orange sau de la alte magazine.

Ai ceva detalii despre acest lucru aici:

https://www.orange.ro/money/card-credit/

 Poți accesa oferta de abonamente cu telefoane aici:

https://www.orange.ro/oferte-speciale/hot-summer/?utm_term=telefoane%20orange&utm_content=1989184868...

Baftă!

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Banuiesc ca ideea intrebarii era de a lua telefonul in rate. Caz in care, raspunsul e simplu: nu.

Ai nevoie de min 18 luni de abonament pentru asta.

Eu unul nu-ti recomand abonament. Mai ales daca n-ai nevoie neaparat de el. Iar pentru rate, mai bine iei telefonul cu un card de credit. Poti sa-ti recomand pentru asta cardul de credit de la Orange Money, daca vrei. Nu pentru ca e "Orange" (tehnic, nu e), ci pentru ca am asa ceva, si-mi place. Ai 12 rate fara dobanda oriunde in lume.

Ai aici mai multe detalii. Vezi daca indeplinesti conditiile, si daca consideri ca te avantajeaza, sugestia mea ar fi sa mergi pe varianta asta.

Client Orange