anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Mai este valabil abonamentul Orange Me5 ?

Razvan
#StarMember
Conține: nelimitat minute și sms în rețea.
Mai este valabil acest abonament?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember

Da, de regulă doar la reprelungire și după negocieri intense.

 

Update - abonamentele Orange Me au fost eliminate din oferta comerciala.

Aici gasiti oferta de abonamente la zi - https://www.orange.ro/abonamente/

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

Miha_Z
#StarMember
Din cate stiu nu mai e valabil. Cele mai mici abonamente sunt Orange ME Start 9 si Orange ME 11.

Vio73
#StarMember

Da, de regulă doar la reprelungire și după negocieri intense.

 

Update - abonamentele Orange Me au fost eliminate din oferta comerciala.

Aici gasiti oferta de abonamente la zi - https://www.orange.ro/abonamente/

Razvan
#StarMember
La negociere era Orange ME 5 start, cu nelimitat minute și sms naționale și pana la 20 Gb net cu roaming inclus.

Vio73
#StarMember
Cred că este și acum, nu au cum să-l scoată.

Miha_Z
#StarMember
Din cauza discutiilor voastre m-ati facut curioasa si m-am uitat pe ofertarea primita in urma cu 2 luni. Trecuse perioada de valabilitate a vechiului abonament si mi-au oferit Orange ME Start 5. Deci, din sursa sigura iti zic ca in urma discutiilor cu operatorii Orange poti beneficia de acest abonament.

imch
Cunoscător certificat
Pot sa-ti spun ca eu am primit acum 5 luni oferta asta. E adevarat ca am solicitat sa fiu sunata de un consultant pentru ca ofertele on-line contineau mult mai putin GB decat aveam in abonamentul pe care doream sa-l prelungesc. Deci acum 5 luni mai exista abonamentul (exact cum l-ai mentionat tu: minute si SMS nelimitate, 20 GB, roaming vreo 3 GB parca si cateva sute de minute internationale).

Vio73
#StarMember
Probabil că odată cu intrarea noilor oferte în vigoare, s-a trecut la alte valori ale abonamentelor, adică s-a mărit și acesta, pentru că asta este tendința. Aici contribuie foarte mult și legislația în vigoare, care nu este deloc favorabilă. Totuși, luna trecută am observat că au fost persoane care au reușit să obținâ acest abonament. Văd, în același timp, că încă se obține cel de 7 euro, cu 50 gb bonus, ceea ce nu-i deloc rău.

Ascary
Campion certificat
A fost scos prin februarie-aprilie din oferta Orange.l