anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Costurile la abonamentul Yoxo se modifică?

1981fcsb_Silviu
Începător
Costurile la abonament se modifică?
1 Soluţie acceptată‚

Trixen_old
Cunoscător
Salut! Costurile YOXO au ramas aceleasi de la lansare (19/29/39 lei). Initial au aparut ca preturi promotionale, dar au ramas totusi neschimbate. Cei cu abonamente mai vechi de august 2021 primesc banii inapoi pentru netul neconsumat (0.25 lei/GB), eu ajungand astfel sa platesc 14.25 lei pentru doua dintre abonamentele mele YOXO. Nu am vazut sa fie anuntate schimbari de pret desi, fiind o oferta lunara, orice schimbare este posibila de la o luna la alta. Ai informatii conform carora urmeaza sa se schimbe preturile? Daca da, te rugam sa le partajezi cu noi, indicand sursa informatiilor. Cu totii vrem sa stim daca urmeaza o modificare a preturilor.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Trixen_old
Cunoscător
Salut! Costurile YOXO au ramas aceleasi de la lansare (19/29/39 lei). Initial au aparut ca preturi promotionale, dar au ramas totusi neschimbate. Cei cu abonamente mai vechi de august 2021 primesc banii inapoi pentru netul neconsumat (0.25 lei/GB), eu ajungand astfel sa platesc 14.25 lei pentru doua dintre abonamentele mele YOXO. Nu am vazut sa fie anuntate schimbari de pret desi, fiind o oferta lunara, orice schimbare este posibila de la o luna la alta. Ai informatii conform carora urmeaza sa se schimbe preturile? Daca da, te rugam sa le partajezi cu noi, indicand sursa informatiilor. Cu totii vrem sa stim daca urmeaza o modificare a preturilor.

Pololică
#StarMember
Acum vad ca perioada "ofertei" a devenit standard ca pret, singura oferta ramasa fiind suplimentarea de net cu 30/40/50GB. In principiu, vei primi sms prin care vei fi notificat ca se modifica preturile. Fiind abonament lunar, cu caracteristici de cartela (prepaid) are conditii proprii si va trebui sa te interesezi singur (in aplicatie sau pe site) daca si cand se modifica acele preturi.

Florin725
Junior
Feb 2022 YOXO da bonus de 100GB de la Cupidon. La o noua activare si dacă ai un cod de recomandare de la un prieten YOXO ai prima luna gratuit apoi 19, lei ptr 50GB. Deci cu 19 lei ai 2x luni YOXO și ai 100GB bonus și 50+50GB din abo. Spune dacă ai o oferta mai buna la prepay?