anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cat dureaza un transfer bancar din Germania in contul meu orange money???

puiuuu
Începător
Cat dureaza un transfer bancar din Germania in contul meu orange money????
1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Cred ca se face instant. Poti incerca cu o suma mica intai si vezi in cat timp ajunge.
Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Cred ca se face instant. Poti incerca cu o suma mica intai si vezi in cat timp ajunge.
Client Orange

Razvan
#StarMember
3-5 zile lucrătoare, durează mult să intre banii în contul OM prin transfer bancar.

FLo1
#StarMember
Problema este la primire (se practică și la unele bănci mărețe). OP-ul de plecare se operează instant, însă pe fluxul de intrare al transferului e coaaaadăăăă, ca în vamă. Și asta nu doar la transferuri valutare, ci și interbancare în lei.

AnTT
Explorator
Salutare! Transferul valutar este posibil din Orange Money catre un cont in valuta din alta tara sau din Romania. Insa sa primesti in contul Orange Money, care este in lei, poti numai de la un iban in lei din Romania

Razvan
#StarMember
Nu cred, că poți primi și de la alt tip de IBAN, se face conversia valutară automat la Orange.

AnTT
Explorator
Salut Razvan, nu se poate 'in' in valuta, doar 'out' ; ) si cu un curs foarte bun se face schimb din valuta in lei si apoi transfer in cont in valuta din ro/orice tara si fara comision

puiuuu
Începător
Deci pe mine ma intereseaza dintr.un IBAN din Germania in contul meu orange money. Pai nu se face conversia .El trimite din cont euro si se face conversia in lei in OM. DA?