anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Anulare tranzactii

Abuu
Începător
Anulare transfer
12 Răspunsuri 12

Vio73
#StarMember
Salutare! Vrei tu să le anulezi sau nu s-au realizat?

Abuu
Începător
Vreau eu sa le anulez

Vio73
#StarMember
Dacă ai programat tranzacția, nu cred că se mai poate anula. Nu ai cum ! Am crezut că nu merge !

FLo1
#StarMember
E ca si atunci când după ce-ai plătit cu cardul la restaurant vrei să anulezi tranzacția de achitare a consumației pentru că alimentele oricum sunt deja în stomac. :))

Razvan
#StarMember
Dacă ai comandat online un produs din magazin, ai 30 de zile să faci retur și să îți primești banii înapoi.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Transfer catre o alta persoana prin Orange Money? Sau plata la magazin? Pentru primul caz, poti eventual sa suni la 300, ramura 2, sau *111, si vezi daca se poate face ceva. Pentru al doilea caz, doar la magazinul la care ai platit, poti eventual sa ceri anulare, daca banii nu s-au retras deja, sau stornare, daca s-au retras. Dar ar fi bine daca ai putea sa ne dai ceva mai multe detalii cu privire la situatia pe care incerci sa o rezolvi.
Client Orange

Vio73
#StarMember
Returnarea banilor nu înseamnă anularea tranzacției financiare. Nu se poate, odată ce s-a efectuat!

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Da, dar banuiesc ca ideea era recuperarea banilor. Altfel, de ce ai vrea sa anulezi? :))
Client Orange

Vio73
#StarMember
Clar, dar se poate lua legătura cu cei unde s-au virat banii. Nu mai are treabă cu cardul in sine.

FLo1
#StarMember
Chiar sunt curios de febra momentului prin care trec clienții Orange: câte din tranzacțiile dublate/triplate sau chiar mai mult.... vor fi restituite pe card sau doar credit în cont?

Vio73
#StarMember
Mie mi-au restituit odată, când mi-au luat în plus o sumă mică. Și nici nu observasem.

Razvan
#StarMember
Se vor restitui banii luati în plus la aceeași tranzacție.