anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Veți profita de Black Friday pe site-ul OnePlus?

Anonim
Neaplicabil

Salutare tuturor,

Am văzut că cei de la OnePlus au o campanie de Black Friday pe site-ul lor oficial:

https://www.oneplus.com/ro/event/black-friday-2021

 

Vă plac telefoanele OnePlus? Aveți de gând să profitați de campania Black Friday?

Eu cred că sunt câteva oferte interesante (nu numai la telefoane, am pus ochii pe o pereche de căști wireless).

7 Răspunsuri 7

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@cocolosh mulțumim mult pentru informare. Văd că au început deja de ieri reducerile la ei, foarte tare că au pus acel timeline și vezi ce pregătesc pentru toată luna. Nu am nevoie de telefon, ceas sau căști, dar mă uitam la OnePlus Buds Pro care arată foarte bine pe negru mat, au și noise cancellation. Pe tine ce model te interesează?

Anonim
Neaplicabil
@MihaelaC, și eu tot pe OnePlus Buds Pro le vreau dar în varianta Matte Black. Spor la cumpărături! 😉

Vio73
#StarMember
Mi se pare destul de atractiv acest brand, dar deocamdată nu mai sunt interesat, pentru că tocmai ce mi-am luat un Xiaomi prin vară. Mulțumim de prezentare!

Anonim
Neaplicabil
@Vio73, ce model de Xiaomi ți-ai luat? Eu am un MI 10T Pro de care sunt foarte mulțumit.

Vio73
#StarMember
Un mi 11 lite 5g, cu 8 GB RAM. Și eu sunt foarte mulțumit, mai ales că l-am luat și la aproximativ 1000 lei, chiar de la Orange!

Anonim
Neaplicabil
@Vio73, mulțumesc pentru răspuns! Să îl folosești mult timp și să te bucuri de el. 😉

Vio73
#StarMember
Mulțumesc și eu și îți întorc urările!