anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Vești bune! Orange a lansat noul brand OPPO

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut!

Știm că mai mulți dintre voi sunteți interesați de brand-ul OPPO. Astăzi venim cu vești bune pentru voi. Orange tocmai a lansat OPPO în magazinul online cu 2 telefoane flagship

  • OPPO Find X2 + cadou căști wireless Oppo Enco Free
  • OPPO Reno3 Pro (Vinci 5G) 12+256GB + cadou căști wireless Oppo Enco W31

 

3dfba32b03d4d6d2_orange_oppo_50.jpg

 

Precomenzile se pot face până pe 05.06.2020 ora 23:59.

 

Spor la cumpărături! 

14 Răspunsuri 14

teacher_
#StarMember
Multumesc, Mihaela. O să văd ce caracteristici au, și o să iau o decizie, chiar par interesante modelele, și e o veste buna pentru cei care erau curioși despre când va apărea în magazinul Orange.

Jay
Campion certificat
Am vazut acum cateva minute reclama pe facebook.. Ma bucur pentru cei interesati de acest model.. sunt curioasa ce pareri au.. 🙂

Razvan
#StarMember
Vodafone a anunțat ca vor vinde Oppo, inclusiv în România și Orange deja le are la vânzare. Super tare, Bravo Orange.

RafaHelper
#StarMember
Super si eu ma bucar sa vad alte branduri, poate aduceți si Xiaomi MI 10 Pro in oferta 😄

bogapostu
Explorator
Din pacate, ca si la Xiaomi Mi 10 fara varianta Pro si din nou, pe contul nou am doar 13 luni vechime, desi am mai fost abonat 18 ani Orange, cu o pauza de un an, dar nu pot accesa nimic in rate Probabil il voi lua in rate de la Vodafone, acolo se poate lua cu abonament nou din prima (culmea ca am un abonament pentru copil cu vechime de peste 2 ani la Vodafone)

FaraUnID
Campion certificat
Pachetul promotional alcatuit din OPPO Find X2 + cadou căști wireless Oppo Enco Free este cu aproximativ 60 lei mai ieftin in Altex, la achizitia fara abonament!

Anonim
Neaplicabil
Wow! Chiar este o veste bună. Sper să găsesc modelele în showroom-ul Orange, chiar vreau să le văd în realitate. Este un brand de luat în calcul. Mulțumim pentru info!

bogapostu
Explorator
@FaraunID Cu abonament pretul e mai mic, 3661.70 La liber la Altex e cu 60lei mai putin

tomaciprian
Cunoscător
Din cate am inteles, nici aceste OPPO-uri nu au GMS...(serviciile de la Google)

Miha_Z
#StarMember
Chiar zilele trecute discutam intr-un topic al lui @Razvan despre aceste telefoane. Desi nu stiam nimic despre aceasta marca, am ramas placut surprinsa de specificatiile telefoanelor. Parca imi pare rau ca nu mai am niciun abonament de prelungit. :))

Vio73
#StarMember
Aici aveți o mare bilă albă! Felicitări Orange!

bogapostu
Explorator
Revin si spum, varianta Find X2 pro e chiar wow! Nu inteleg de ce Orange aduce doar variantele simple (atat la Mi 10, fara varianta Mi 10 Pro, cat si la Oppo, fara Find X2 Pro) Presimt ca urmatorul e Motorola Edge+ fara varianta Edge + pro

Miha_Z
#StarMember
Daca vor fi solicitari poate vor aduce si variantele Pro. Fiind mai scumpe poate nu vor sa riste si sa le ramana pe stoc.

ContactFm
Începător
Mi se pare un telefon care este destul de ok din punct de vedere pret