anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Telefon in rate pe firma

StanAndrei90
Începător
Vreau sa imi iau un telefon pe firma, se poate ?
1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember
Salut! Se poate, in anumite conditii.... de ex, daca ești tu proprietarul firmei, și implicit al acelui (acelor) numere, se poate. Exista deja un contract, sau acum doriți să vă înregistrați? Daca exista, trebuie să sunați de pe unul dintre acele numere la serviciul clienți, sa luați legătura cu un consultant pentru firme și o să vă facă o ofertă...

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

teacher_
#StarMember
Salut! Se poate, in anumite conditii.... de ex, daca ești tu proprietarul firmei, și implicit al acelui (acelor) numere, se poate. Exista deja un contract, sau acum doriți să vă înregistrați? Daca exista, trebuie să sunați de pe unul dintre acele numere la serviciul clienți, sa luați legătura cu un consultant pentru firme și o să vă facă o ofertă...

FLo1
#StarMember
Desigur că da.

delfinas
#StarMember
Stan Andrei, bun venit in Comunitate!!! Ca sa poti lua un telefon in rate, chiar daca clientul e persoana juridica, trebuie sa fie abonat de minimum 18 luni sau sa fie un prepay activ in ultimul an. DETALII: https://www.orange.ro/help/vreau-sa-imi-cumpar-un-telefon-in-rate-ce-conditii-trebuie-sa-indeplinesc-13628

StanAndrei90
Începător
Salut! Nu sunt abonat dar folosesc o cartela prepay de cativa ani.

teacher_
#StarMember
Sa înțeleg că ai PFA? Daca ești în rețea de mai mult de un an, poți solicita trecerea la un abonament pentru persoana juridica, fara probleme, și poți lua și un telefon (eu am luat o tableta) in rate pe factură (sau daca îți e mai convenabil, in rate bancare), la încheierea unui contract pe 24 de luni.

Eu am achizitionat un telefon in rate fara dobanda Foarte multumit de oferta!