anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Telefoane HUAWEI cu diagonala de peste 7 inch

Iulius
Junior
Doresc telefoane Huawei pe piata orange cu diagonala de peste 7 inch
20 Răspunsuri 20

Jay
Campion certificat
Dacă va exista interes si vor fi cereri, probabil vor aduce.. Nu cred ca aduce nimeni dispozitive doar pentru a le tine pe stoc.. :) Sunt curioasă daca vor răspunde multe persoane care sunt de aceeasi parere ca si tine..

RafaHelper
#StarMember
Salut @Iulius, Ne poti da exemple de astfel de modele?

Razvan
#StarMember
Cam ce model te-ar interesa, vrei cumva Huawei Mate 20x, echipat cu 5G.

Iulius
Junior
Honor huawei

delfinas
#StarMember
Si mie imi place telefoanele cu diagonala mare, cele echilibrate ca dimensiuni, nu cele prea lungi si inguste, dar ce doresti tu sunt deja tablete.

Iulius
Junior
Honor sunt sub brand huawei

alex_sc04
Junior entuziast
Depinde de numarul de cereri care vor fi pe piata. Daca vor aparea destui doritori, fii sigur ca vor aparea si oferte!

Florin_D
Cunoscător certificat
Dar ce faci cu un asemenea ecran de mare? Eu personal dețin un 6,8inch și deja nu este comod de folosit plus că nici în buzunar nu este prea ușor de transportat!

Vio73
#StarMember
Nu știu dacă există așa ceva pe piață!

Florin_D
Cunoscător certificat
Probabil că prin China exista, dar repet, este foarte infinit un astfel de telefon! Sincer nu prea mai este telefon, mai degrabă o tableta în toată regula sau un fablet.

Vio73
#StarMember
Dacă vrei diagonală așa de mare, îți iei o tabletă.

Florin_D
Cunoscător certificat
Am și tableta dar nu o pot bagă in buzunar! 🙂 Nici măcar la cel de la geaca dar telefonul este aproape o tableta!

Anonim
Neaplicabil
E mult prea mare un ecran de 7 inci dar probabil că vor apărea și asemenea modele de la Huawei. Anul viitor va fi anul terminalelor cu 5G și cred că vom avea parte și de ecrane gigant :)))))

Florin_D
Cunoscător certificat
Exista deja telefoane de la Huawei cu ecrane mai mari de 7 inch. Huawei mate 20 X 5G are ecran de 7,2 inch.