anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

tableta HUAWEI 10.4 128GB cu husa tastatura si mouse 128 GB 4 GB

MarianaS
Începător

Buna ziua,

Am cumparat in 14 martie 2023 o tableta HUAWEI 10.4 128GB cu husa tastatura si mouse 128 GB 4 GB pentru a o face cadou nepotului meu din Germania. Intrebarea mea este daca pot returna tableta dupa 2 luni de la cumparare, chiar cu niste costuri suplimentare. Mentionez ca tableta a fost desigilata, dar nu a fost folosita.

 

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@MarianaS: Din păcate NU se poate returna produsul. Singura posibilitate de retur în cazul unei comenzi online era în termen de 14 zile de la achiziție. Dintr-un magazin fizic doar 24 de ore aveai pentru retur (anularea achiziției). Sau în cazul unui defect (nu de natură fizică) care nu se putea repara și nu ți se putea oferi un alt produs la schimb, atunci ți s-ar fi returnat contravaloarea acesteia.

Îți sugerez să o oferi spre vânzare sau donare pe unul dintre site-urile de profil. Numai bine. 

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

FLo1
#StarMember

@MarianaS: Din păcate NU se poate returna produsul. Singura posibilitate de retur în cazul unei comenzi online era în termen de 14 zile de la achiziție. Dintr-un magazin fizic doar 24 de ore aveai pentru retur (anularea achiziției). Sau în cazul unui defect (nu de natură fizică) care nu se putea repara și nu ți se putea oferi un alt produs la schimb, atunci ți s-ar fi returnat contravaloarea acesteia.

Îți sugerez să o oferi spre vânzare sau donare pe unul dintre site-urile de profil. Numai bine. 

Pololică
#StarMember

Buna!

Pe langa cele propuse de Flo, am rugamintea sa ne spui daca este o problema legata de soft (in speta lipsa serviciilor Google). Suntem destui utilizatori de produse Huawei care am putea sa oferim cateva sugestii (evident, in masura in care sunt cerute).