anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Sunnto scoate primul smartwach, Sunnto 7

Ascary
Campion certificat

Iata ca si marele producator de ceasuri scoate pe piata primul ceas inteligent. Bineinteles principala caracteristica GPS-ul care l-a facut celebru ramane si chiar imbunatatita.

https://www.theverge.com/2020/1/5/21050944/suunto-7-google-wear-os-smartwatch-garmin-battery-offline-maps

1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
Arata bine ca design si are un plus faptul ca are incorporat si GPS. Dar cu toate acestea pretul e cam maricel.

Vizualizare soluţie în postul original

13 Răspunsuri 13

Razvan
#StarMember
Super. Mulțumim de informație, acum mai este disponibil pe piață încă un ceas inteligent. În final, au de câștigat consumatorii finali.

teacher_
#StarMember
Unde se produce? In veșnica China? Mă aștept ca gps-ul sa fie îmbunătățit cel puțin.

Jay
Campion certificat
Super tare!.. Mai ales ca am scapat cu greu de stresul de a folosi gps-ul telefonului, sa nu stie nimeni pe unde umblu.. pot folosi orice acum :)))

Anonim
Neaplicabil
Foarte tare ceasul, mai ales că are Wear OS dar prețul este destul de mare, dacă acesta va rămâne. Prefer un ceas clasic bun. Colecționez ceasuri dar până azi nu am găsit un smartwatch care să mă facă să-l și cumpăr.

Miha_Z
#StarMember
Arata bine ca design si are un plus faptul ca are incorporat si GPS. Dar cu toate acestea pretul e cam maricel.

Ascary
Campion certificat
Sunnto e Sunnto, Miha. Astia cand scot un model nu se joaca. Sa stii ca s-ar potrivi foarte bine cu Note 10 🙂

Miha_Z
#StarMember
Te cred @Ascary. Doar sa-l cumpar si pe acesta si sa-l fac cadou posesorului de Note 10+. Ar fi mega incantat ca e fan gadget-uri. :))

Ascary
Campion certificat
cocolosh poate e vremea sa spargi gheata cu un Sunnto. N-am avut niciodata un Sunnto dar mi-am dorit mereu unul. E creme de la creme...cel putin acest nou smartwach cred ca va face rumori 🙂

Ascary
Campion certificat
Miha daca faci un efort si ii cumperi acest Sunnto,crede-ma pe cuvant,va fi la picioarele tale toata viata posesorul de Note 10 🙂

Miha_Z
#StarMember
:))) Nu cred @Ascary. Ii plac noutatile, dar se plictiseste repede de ele. Nici Note-ul nu stiu cat o sa-l tina.

Vio73
#StarMember
Destul de ok. Poate trecem și noi, ăștia mai bătrânii la tehnologia de ultimă oră, încetul cu încetul.

iuiu88
Cunoscător
Apreciez ceasurile Sunnto Core, pentru designul rafinat si pentru ca sunt masculine, simple si practice . Deci, de la un Smartwatch Sunnto , nu m-as astepta la nimic mai prejos. Faptul ca au panouri solare built-in le trimite pe primul loc in topul meu de smartwatch ( care include Samsung, Apple, etc. ) . Pe Sunnto l-as lua in considerare in cazul in care as vrea sa fac cuiva un cadou impresionant si folositor .

Ascary
Campion certificat
Asa este @iuiu,cine stie...cunoaste :))