anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Smart tester iphone 11!?

Florin_D
Cunoscător certificat
Sunt curios daca Orange va oferi spre testare noul sau noile modele iphone 11 intrucat de data aceasta chiar as vrea sa pot testa un astfel de telefon. Am detinut in urma cu ani buni doua sau trei modele de iphone de care nu pot spune ca am fost dezamagit, dar nici foarte incantat! As fi curios care sunt schimbarile aduse dar mai ales as fi curios cum sunt noile camere ale acestui dispozitiv care se anunta a face ce nici un alt telefonu nu face in momentul de fata... Si anume filmarea simultana cu toate camerele putand ulterior sa editezi filmarea direct din telefon si practic sa alegi feed-ul care iti place cel mai mult sau sa-l integrezi in filmare asa cum doresti!
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Mulțumim pentru topicul propus. Noile modele iPhone 11 nu vor face obiectul programului Orange Smart Tester.

Vizualizare soluţie în postul original

20 Răspunsuri 20

Florin_D
Cunoscător certificat
Si totusi vre-un anunt oficial din partea Orange primim si noi!? eu m-as multumi si cu un anunt ne oficial dar macar sa fie, ori alba ori neagra :))

iuiu88
Cunoscător
Nici eu nu am detinut Iphone vreodata. As fi curioasa sa vad ce poate si cum se comporta, si mai ales, cum si de ce a ajuns un asa brand consacrat .

DanielaH
Moderator
Mulțumim pentru topicul propus. Noile modele iPhone 11 nu vor face obiectul programului Orange Smart Tester.

Florin_D
Cunoscător certificat
Multumim pentru raspuns DanielaH. Eu am propus acest subiect in cazul in care exista posibilitatea de a intra in programul Orange smart tester! Acum stiu exact ca din pacate aceste telefoane nu voi intra in acest program.

Zeull
Junior
De ce nu o sa facă parte din Orange Smart Tester? Pe ce criterii sunt selectate telefoanele?

Vio73
#StarMember
Probabil că Apple consideră că e ok așa, adică nu mai este nevoie de prezentare. Mă gândesc că e decizia americanilor!