anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Si acum de anul nou sa ne asteptam la un telefon nou.

Haptic
Explorator entuziast
Telefoane.
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Si eu am auzit, pe surse, ca urmeaza o ploaie, de telefoane, exact in noaptea dintre ani.. :) Just kidding..

Vizualizare soluţie în postul original

12 Răspunsuri 12

Viocat
Senior certificat
Sa aiba 5g, macar 6gbram si 128 memoria interna. So il alegi tu La mulți ani!

FLo1
#StarMember
@Haptic: Ai fost la colindat? Ai colindat pe cine și cum trebuie? L-ai colindat pe Moș Crăciun să-i urezi și lui ceva.... bun. Să înțeleg că exect el te-a uitat sau nu i-ai recitat nici o poezie? Dacă majoritatea răspunsurilor sunt cu ”DA” atunci cu siguranță ai produs niște active care să le convertești într-un cadou de Anul Nou. Numai bine în noul an.

Vio73
#StarMember
Salutare! Cine nu vrea? Doar că vremurile sunt din ce in ce mai grele și Anul Nou nu prea vine deloc cu vești bune. Să rămânem totuși într-o notă de optimism!

teacher_
#StarMember
Mie îmi place actualul meu telefon, chiar nu am in plan sa îl schimb in perioada următoare. 🙂

Jay
Campion certificat
Si eu am auzit, pe surse, ca urmeaza o ploaie, de telefoane, exact in noaptea dintre ani.. :) Just kidding..

Viocat
Senior certificat
@Jay o sa scot afara un recipient sa adun apa ptr flori:), ai grija ce umbrela folosesti musai de la Millidge si Doig

Jay
Campion certificat
@Viocat, fiind o ploaie asa rara si avand 2 maini disponibile, as folosi si o umbrela de plaja.. pentru prieteni 🙂

Haptic
Explorator entuziast
Mai radem, mai glumim, noi sa fim sanatosi. La Multi Ani!

Vio73
#StarMember
E foarte bine! O să ies și să aștept ,,ploaia". La mulți ani!

Razvan
#StarMember
Sa ne auzim cu bine, aici și acum. Așa este și așa va fi, și poate ne pică câte un telefon în cont. 😄

Dany_87
Junior entuziast
Nu ar fi rău ..unul nou....

Mar1us
Junior
Asteptam A53 😮 fara ploaie ca e iarna vrem sa ninga, sau macar sa fulguiasca cate unu pe la oferte:)))