anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Promotie Xiaomi Mi10T pro

Bogdan_8
Junior entuziast
Salut, daca am facut comanda de Xiaomi Mi10Tpro pe 27, nu mai sunt acceptat in campania de pre-comanda cu cadou ?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Bogdan, perioada pentru precomenzi a fost între 16 octombrie ora 00.00 – 25 octombrie ora 23.59. Îmi pare rău că nu ai prins și cadoul. Mai există totuși un beneficiu pentru aceste modele. Xiaomi derulează o campanie de înlocuire gratuită a ecranului în caz de accident, dacă telefonul a fost achiziționat în perioada 22 Octombrie 2020 – 21 Ianuarie 2021. Sper totuși să nu fie cazul.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

FLo1
#StarMember
Bogdane, depinde de conditiile in care vrei sa cumperi telefonul. Un lucru e clar si nu e poveste: cu abonament pe 12/24 de luni nu poti face decat o singura data achizitia respectiva. Dar la liber.... fara numar. Revino cu detalii sau analizeaza cazurile.

Idrone
Explorator
Salutare și eu am urmărit telefonul și voiam sa îl achiziționez însă știu ca livrarea a început cu data de 26.10, in consecință cred ca sunt eligibile precomenzile pana la data lăsării produsului.

Bogdan_8
Junior entuziast
Mda, mie nu mi-a zis nimeni că până pe 26 este promoție și am făcut comandă pe 27

DanielaH
Moderator
Bogdan, perioada pentru precomenzi a fost între 16 octombrie ora 00.00 – 25 octombrie ora 23.59. Îmi pare rău că nu ai prins și cadoul. Mai există totuși un beneficiu pentru aceste modele. Xiaomi derulează o campanie de înlocuire gratuită a ecranului în caz de accident, dacă telefonul a fost achiziționat în perioada 22 Octombrie 2020 – 21 Ianuarie 2021. Sper totuși să nu fie cazul.