anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Precomenzi Iphone 15 ProMax

AndreeaSab
Junior

Anul acesta oare cat asteptam dupa precomenzi? 

165 Răspunsuri 165

Salutare!

Din păcate, la Apple (modelele noi) e cam greu să afli detalii despre comandă pe la toți vânzătorii, nu numai la Orange!

Probabil că o să fie ceva vreme de așteptat!

Succes și răbdare!

Salut @user_15258375

Unde ai făcut precomanda?

Comanda e făcută într-un Orange Shop. Ideea este ca alte magazine gen Altex, Flanco îți afișează data când ar ajunge telefonul, și destul de rapid zic eu.

@user_15258375 va trebui sa iei legătura cu cei din Orange Shop pentru a afla in ce status se afla precomanda ta.

E important sa știi ca poți anula aceasta precomanda si sa iți cumperi telefonul din alta partea daca nu dorești sa mai aștepți. 

Eu am dat pe 15.09 si nici acum nu a ajuns, deci iti trebuie multa rabdare. Cei de la orange nu stiu nimic, nici in magazin nici daca suni nu au cel mai mic habar cand ar veni macar estimativ sau cand primesc stocuri.

Dan21
Începător

Și vouă vi s a anulat automat precomanda după 30 zile? Și dacă da cum ați procedat?

Cătălin7
Junior

Știe cineva ceva noutăți despre data de livrare a modelelor pro/pro max?

Dinu0
Junior entuziast

Nu știe nimieni nimic, la fel ca și angajații lor, e un mare mister în fiecare an cu aceste precomenzi, atât pentru clientul de rând cât și pentru angajații orange. Probabil aceste date despre stocuri și livrări sunt ținute top secret în orange doar de directori...

Asta este regula în fiecare an la orange, nimeni nu știe nimic și primești telefonul chiar și după 6 luni

Bogdut
Începător

Oare de ce nu primim un raspuns de la un oficial orange ? Care mai e rostul topicului daca nu ne ajuta nimeni cu un raspuns concret si oficial ?

Urmează să ajungă în 10 zile mai multe precomenzi dar sunt multe pe albastru 80-90 pe celelalte culori 

Mai multe bucăți vor ajunge pe albastru la Orange sau la restul magazinelor cum ar fi Altex, Istyle sau Emag ? Să știu ce speranțe îmi fac. Comandă plasată pe 02.10 Pro Max Blue titanium 256 GB sper că ajunge până la sfârșit de lună😔

Un baiat a raspuns ca in cateva zile vor veni niste bucati, raspunsul e corect, am vb cu cineva sus pus in Orange si mi.a zis ca in perioada urmatoare (5-10 zile) vor veni 300 buc pe Blue si 100 buc pe natural, la nivel national, din nefericire pt mine , pe alb nu se stie cand vor ajunge, desi pana acum nu au primit, sper totusi sa ajunga pana la sfarsitul anului 

Mulțumesc mult pentru răspuns și chiar sper să fie așa !

Salut! Nu ai ce răspuns să primești, deoarece nici retailerii nu știu sigur când și ce cantități ajung. Cererea este mare raportat la livrările inițiale alocate regiunii noastre

eu am primit un raspuns, i am intrebat pe cei de la orange si au zis ca mai mult de 2 luni n ar trebui sa dureze, eu am precomandat acum o luna si putin, deci nu cred ca mai am mult