anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot cumpăra accesori în rate?

Claudya_16
Începător
Buna ziua. Ma intereseaza daca pot cumpara in rate diverse accesorii, fara sa inchei abonament.
1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember
Buna ziua! Da, poți să cumperi orice accesoriu și să faci plata in rate, fara să închei abonament. Condiția este sa ai card la una dintre băncile acceptate pentru plata in rate (BT, BRD,etc).

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

teacher_
#StarMember
Buna ziua! Da, poți să cumperi orice accesoriu și să faci plata in rate, fara să închei abonament. Condiția este sa ai card la una dintre băncile acceptate pentru plata in rate (BT, BRD,etc).

RafaHelper
#StarMember
Buna @Claudya_16, Imi poti spune daca te referi la sistemul de rate pe factura sau rate in magazin?

Hurricane
Junior entuziast
Da, normal ca se poate, pentru mai multe detalii poti merge la orice magazin orange pentru a afla mai concret de ce ai nevoie si cum se procedeaza

Vio73
#StarMember
Cu siguranță că se poate. Doar că trebuie să ai ceva vechime ca și abonat Orange. Succes!

Laura_cio
Senior
Da, se pot achiziționa produse Orange in rate. Verifici in orice magazin Orange sau magazin online care sunt produsele disponibile in rate și alegi numărul de rate.

Jay
Campion certificat
Dacă nu esti abonat, eu cred ca poti cumpara in rate doar daca ai un astfel de card.. Poti afla mai sigur acest lucru, simuland o achiziție online..

teacher_
#StarMember
Se pot cumpăra in rate orice produse cu cardurile acceptate, poți să fii abonat sau nu. A nu se confunda cu ratele pe factura! Chiar și fără rate se pot cumpăra, trebuie doar sa ai bani suficienti pe card..!