anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Nokia 7270 la Orange?

Jay
Campion certificat
Salut! Am primit recent un mail, dar, nu stiu cum am facut de l-am sters.. de la un colaborator Orange, ca au la vanzare telefonul Nokia 7270, care mi-a placut foarte mult, insa, mai mult i-a placut mamei.. micut, clapeta, de la mine :)... Ati vazut/auzit cand ar ajunge si in magazinul Orange? M-ar interesa la o prelungire de abonament sa achizitionez pentru ea acest telefon. Multumesc!
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember

Am dat acum o căutare online și nu apare pe nicăieri.

 

De fapt e vorba de noul telefon Nokia 2720 flip, dual sim. Este posibil să nu intre în oferta Orange, însă poți încerca direct la magazinul lor.
https://eurogsm.ro/nokia-2720-flip-dual-sim-4g.html

Vizualizare soluţie în postul original

18 Răspunsuri 18

Razvan
#StarMember
Nu am auzit sa se mai vândă acest tip de telefon. Poate aveau la vânzare acest telefon sh, este o posibilitate.

Jay
Campion certificat
Eu am primit mail-ul de la Euro GSM.. era undeva la 400 de lei telefonul.. in niciun caz n-am inteles din mail ca e vorba de sh.. plus ca la cat e de vechi modelul, nu putea sa fie la banii astia... decat daca este o readucere in productie.. parerea mea..

Razvan
#StarMember

Am dat acum o căutare online și nu apare pe nicăieri.

 

De fapt e vorba de noul telefon Nokia 2720 flip, dual sim. Este posibil să nu intre în oferta Orange, însă poți încerca direct la magazinul lor.
https://eurogsm.ro/nokia-2720-flip-dual-sim-4g.html

teacher_
#StarMember
Nu o să îl găsești în Orange Shop sau magazin online, doar în ceva magazine partenere, printre care și Euro GSM, dar poți să beneficiezi de aceleași servicii ca și din Shop...

Jay
Campion certificat
Seamana foarte mult :D.. si, eu prefer Orange shop.. poate, poate 🙂

Ascary
Campion certificat
La ce te referi când spui "aceleași servicii" la euroGSM,e partener Orange cumva?

teacher_
#StarMember
Euro GSM da, este partener Orange. Poți face 90% din lucrurile pe care le faci in Shop. Plata abonament, reîncărcare, încheiere abonamente etc.

Laura_cio
Senior
In Orange Shop nu îl găsești, doar in magazinele partenere.

Razvan
#StarMember
Poate va apărea și în Shop, acum trebuie sa existe interes din partea operatorului și producătorului ca să se vândă produsul.

teacher_
#StarMember
Nu știu ce să zic daca vor intra in oferta, aceste tipuri, de telefoane cu clapetă... Nu prea mai sunt căutate, poate doar de un segment neglijabil.

Vio73
#StarMember
Cred că va apărea pe la magazinele partenere, pentru că ei au o varietate mare de telefoane, unele chiar neexistând în ofertele Orange.

Razvan
#StarMember
Sunt curios ce platforma folosește KaiOS? O fi tot pe Symbian?

Razvan
#StarMember
A apărut și la emag. https://m.emag.ro/telefon-mobil-nokia-2720-flip-dual-sim-4g-black-16btsb01a03/pd/D1JLY8BBM/?cmpid=87053&gclid=Cj0KCQjwl8XtBRDAARIsAKfwtxCFE7xBolYDzRcS2CkM6E8qL1D1Tq6-123dDHhTOhlH8xLFX-RRtfAaAgUaEALw_wcB

Vio73
#StarMember
Interesant pentru cei bătrâni acest telefon. Mai ales dacă este ok și la partea de semnal.